пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-14.00, нд - вихідний

Моторні оливи SMARTOIL

Надійний захист двигуна

Детальніше...
Популярні категорії
Останні новини
Останні відгуки
Де купити

Унікальна продукція від Мегафорс


Кожен водій знає, наскільки важливими для авто є якісна олива та мастильні матеріали, але не всім по кишені продукція зарубіжних компаній. Доводиться заощаджувати або на поїздках, або на коштах, що однаково невигідно для власника машини.

З появою на ринку вітчизняної компанії Мегафорс, яка спеціалізується на виробництві синтетичних, напівсинтетичних масел, присадок, пластичних мастил та технологічних рідин, проблему із забезпеченням свого автомобіля вдалося вирішити багатьом українцям.

В інтернет-магазині Мегафорс можна купити оптом та в роздріб унікальні моторні оливи з синтетики (5w40 та 5W30) або напівсинтетики (10W40 та 10W30), присадку для двигуна, трансмісії, АКПП та варіатора, а також присадки у паливо за прийнятну ціну, ми обслуговуємо Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Суми, Одесу, Чернігів та багато інших міст в Україні.

Найпершим продуктом виробленим нашою компанією, і виробленим зараз є унікальний склад - ремонтно-відновлювальна присадка МЕГАФОРС. Продукт створювався на основі багаторічного вивчення кожного компонента, що входить до нинішнього складу, взаємодії цих компонентів між собою та спільного їх впливу на деталі двигунів у різних умовах та за різних навантажень. З кожним новим досвідом у застосуванні, та вивчення потреб, що виникають в результаті експлуатації техніки, склад присадки постійно покращувався.


За 19 років її виробництва ми відновили десятки тисяч двигунів малолітражних автомобілів, тисячі двигунів важкої техніки, автотракторної техніки та промислового обладнання та сотні двигунів побутового та промислового інструменту.
Усі стіни офісу компанії обвішані дипломами та вдячними листами від власників підприємств. Величезну кількість слів подяки ми чуємо від наших покупців, яким вдалося уникнути різноманітних дорогих ремонтів завдяки нашій присадці Мегафорс.

Це змушує нас працювати ще більше і ще якісніше для Вас.

У Мегафорс також можна придбати спеціальні засоби:

  • розкоксування для очищення двигуна внутрішнього згоряння. Розкоксувач працює як очищувач елементів камери згоряння бензинових та дизельних паливних систем. Відмінно справляється з нагарами, коксами та лаками
  • очищувачі-активатори в бензин та дизельне паливо
  • присадки для трансісіі, двигуна та ТНВД, як відновлювальні так і протекторні.
  • охолодні рідини – антифризи
  • пластичні мастила

Особливості олив SmartOil


Моторні оливи SmartOil - досить новий продукт нашої компанії, але вже зарекомедував себе, як якісний і унікальний, щодо протизносних властивостей, що збільшують міцність масляної плівки в десятки разів, що забезпечує збільшення ресурсу експлуатації двигуна автомобіля, зменшення періодичності заміни масла, тим самим призводить до економії коштів.

Моторні автомобільні масла (синтетика та напівсинтетика) за токсичністю своїх викидів відповідають вимогам, висунутим Low SAPS, а також нормам Євро-5 та Євро-6, підходять для машин, що працюють на бензині, дизелі та газу

Характерні особливості:

  • містять мало сірки, фосфору та сульфатної золи;
  • відрізняються високим показником за міцністю масляної плівки, що захищає автомобіль від зношування;
  • оберігають запчастини від швидкого зношування.
  • показники в'язкості відповідають усім необхідним нормам.

Унікальність масла забезпечує модифікатор подвійної дії SmartOil-racing, що входить до його складу. Він знижує чутливість двигуна до зношування. Таке мастило особливо цінується водіями, вважається ідеальним захистом для авто.

Трохи про нас


Науково-виробнича фірма «Мегафорс» створює власний якісний продукт, успішно виробляє та реалізує триботехнічні склади, зокрема, присадки (добавки) до олії, пластичні мастила, рідке паливо та технологічні рідини під Торговою Маркою МЕГАФОРС, а також моторні олії SmartOil з унікальними проти властивостями.

Призначення продукції — це збільшення ресурсу всіх видів транспортних засобів, промислового та сільськогосподарського обладнання, а також обладнання побутового та спортивного призначення.

Добавки збільшують термін служби механізмів авто у 2-3 рази та економлять паливо на 10-15%.

Свою діяльність, пов'язану з триботехнічними складами, фірма вела з 2002 по 2015 р. під назвою ПП «НВФ «Маскарт». 

У зв'язку з початком виробництва продукції у 2006 р. під власною торговою маркою «Мегафорс» за ТУ У 24.6-32350634-002:2011., фірма змінила свою назву і з 2015 р. почала називатися ТОВ «НВФ «Мегафорс»

Продукція регулярно проходить сертифікацію у системі CERTEX (реєстраційний СДС 01 Держстандарту України).

На сайті представлені всі види продукції МЕГАФОРС з описом їх призначення та ефективності застосування. 

Ви можете ознайомитись з унікальними досягненнями, отриманими в результаті використання присадок (добавок) під Торговими Марками МЕГАФОРС та SmartOil.

На сьогодні компанія має 5 Рекордів з пробігу автомобіля без олії із занесенням до книги Рекордів України. Найбільший пробіг було здійснено на 1731 км за маршрутом Харків – Сімферополь у 2011р. І це ще не межа, ми готуємось до нових унікальних рекордів.

 

Наш головний офіс розташований у Дніпрі (Дніпропетровську), багато замовників у Києві, Одесі та по всій країні, але у Мегафорс багато клієнтів не лише в Україні, а й у Португалії і Італії. Компанія пропонує вигідні умови співпраці для оптових покупців та бонуси для покупців роздрібних.

У ваше розпорядження надано нашу дилерську мережу та умови придбання продукції.

Тут ви можете дізнатися свіжі новини, пов'язані з впровадженням продукції МЕГАФОРС, поставити запитання та отримати вичерпні відповіді.

Запрошуємо відвідати та передплатити наш YouTube-канал МЕГАФОРС.

Щоб придбати якісні оливи та автомастила для двивигуна безпосередньо від виробника, потрібно зайти на офіційний сайт Мегафорс та оформити покупку. Зробити замовлення можуть усі охочі. Ціна – вигідна, якість товару та своєчасні терміни доставки гарантуються.