пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-15.00, нд - вихідний

01.04.2022
451

Заміна оливи в редукторі

Наш Nissan Leaf пройшов 47 тис. км. Настав час замінити оливу в редукторі. Поїхали на СТО «BOSH» та замінили трансмісійно-гідравлічну оливу.

    

При цьому використовували оливу, яку рекомендує завод-виробник. Злите з редуктора відпрацювання випробували на своїй машині тертя прямо на СТО, а потім таке ж випробування провели і зі свіжою рідиною.

лист

    

Випробували і здивувалися тому, які слабкі протизносні властивості цієї трансмісійно-гідравлічної рідини. Заклинювання поверхонь, що труться, відбувалося всього при навантаженні 3кг по динамометру, а плями зносу, у вигляді еліпса, при цьому, були величезні, з максимальним розміром близько 7мм. Це не залежало від того, було це відпрацювання або свіжа олива.

Крім того, відпрацювання відправили на експертизу до сертифікованого Випробувального центру, акредитованого у Держстандарті України. Випробування на машині тертя показали, що додавання 5% нашої присадки SmartOil-racing збільшило протизносність трансмісійно-гідравлічної оливи у 13 разів!

У той час, як виважене залізо у відпрацюванні, яке злили з редуктора, перевищило допустиму норму у 20 разів!

Висновок дав фахівець у 38-річному стажі роботи з мастильними матеріалами, к.т.н., Лукінюк Марина Юріївна.

 Фото

Сторінка 1  Сторінка 2

Сторінка 3  Сторінка 4

Сторінка 5

Хід випробувань можна побачити на нашому ютуб-каналі Мегафорс

Сюжети, присвячені випробуванням трансмісійно-гідравлічної рідини https://www.youtube.com/watch?v=HGwK238vlTc

 https://www.youtube.com/watch?v=sOGx99q9EQk

Останні відгуки
Задати питання
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Іван 19.03.2023
Доброго дня,форд с макс 2004р куплений недавно жере масло, протікання не бачу,спробую замінити масло на 5w40 може і присадку порадити?
Відповідь Мегафорс:

Є підозра, що заміна масла не допоможе. Скоріш за все, надмірна витрата масла виникла по причині зношення ЦПГ. Треба її лікувати. Для цього у нас є ремонтно-відновлююча присадка до масла МЕГАФОРС-двигун. 1 флакон коштує 570 грн, використовується на (до) 5л масла. Вам потрібно 2 -х кратна обробка. Інструкція на сайті. Після вилікування двигуна, рекомендуємо перейти на наше масло SmartOil, яке містить протекторний захист від зношення поверхонь тертя.

Олег 17.03.2023
Можно или нет смешать масло 10w40 и 10w60?
Відповідь Мегафорс:

Смешивать масла можно, если они одного производителя. Как правило, эти масла имеют одну масляную базу и близкие по содержанию пакеты присадок. Если речь идет о смешивании масел разных производителей, да ещё с такой разницей по вязкости, однозначного ответа дать не можем. Попробуйте это выяснить на форумах, посвященных этому вопросу. Не исключено, что у кого-то есть личный опыт.

Виталий 17.03.2023
Здравствуйте, масло для Kia K5 LPI.
Спасибо.
Відповідь Мегафорс:

Если касается нашего масла SmfrtOil, которое содержит протекторную присадку, увеличивающую противоизносные свойства масла в десятки раз, то можете применять его. Желательно использовать масло той вязкости, которая рекомендуется для вашего автомобиля.  Отклонение от мануала, естественно, возможны. Вы это решите сами исходя состояния авто, т.с., из своих соображений.

Мурад 16.03.2023
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, Опель фронтера А, 1997р, 2.2 бензин, на прогрітому двигуні падає тиск масла. Хочу скористатися вашою посадкою і перейти на вашу оливу, підкажіть що заказати?
Відповідь Мегафорс:

Доброго дня. Така ситуація виникає від зношення ЦПГ. Спочатку треба використати відновлюючу присадку МЕГАФОРС-двигун у 2 етапи. Інструкція на сайті. Після циклу обробки двигуна цією присадкою можна переходити до використання нашого масла, яке вміщає уже  протекторну присадку.

Андрей 15.03.2023
Скажите пожалуйста я уже делал двойную обработку двигателя мегафорсом проехал тысячь 30, хочу обработать ещё, есть ли смысл? Всего двигатель прошёл 138 т
Відповідь Мегафорс:

Добрый день. Смысл есть. Будет даже очень хорошо. У Вас движок ещё не загрязнился, после обработки Мегафорсом в двигатель, а слой еще не износился. Состав поправит ту часть слоя, которая нарушилась за 30 т.км. Т.е., до металла ещё далеко, будет всегда истираться только защитный слой. Есть некоторые почитатели МЕГАФОРСа, которые добавляют МЕГАФОРС при каждой замене масла.