пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-15.00, нд - вихідний

22.11.2016
1085

Ремонт редуктора заднього моста самоскида CAT-785C

Самоскид фірми Caterpillar, модель CAT-785C, після 25 тисяч робочих годин досяг критичного рівня зношування зубів на шестірнях бічних редукторів. Знос справді значний, що можна побачити на фото. Підтвердили критичність такого стану деталей заднього мосту та спеціалісти Сервісного центру ТОВ з ІІ «CAR Zeppelin». Без термінової заміни, за їхніми словами, самоскид не відпрацював би і п'ять сотень годин.
 
У листопаді 2011-го року в проблемний вузол самоскида було вміщено 26 літрів триботехнічного складу «МЕГАФОРС», оливи у ньому використовується 520 літрів. Після цього самоскид продовжив виконання технічних робіт у кар'єрі ПАТ «Полтавський ГЗК».
 
На 20.01.2014 самоскид уже провів в експлуатації понад 15 тисяч годин, що становить понад половину ресурсу нової деталі редукторів. На момент перевірки самоскид перебував у робочому стані та продовжував виконання завдання.
 
Редуктор заднього мосту
 

В автосамоскиді Caterpillar CAT-785C, госп. №118, вантажопідйомністю 140т, стався критичний зношування зубів шестерень бортових редукторів заднього моста. При цьому їх напрацювання складало 24 906 годин. Ці шестерні підлягали термінової заміни.  

    Після заливки, 18.11.2011р., в задній міст даного автосамоскида складу МЕГАФОРС, шестірні пропрацювали до 09.12.2015р., тобто, без 9 днів 4 роки, і напрацював додатково 26 367 годин (повне напрацювання шестерень ред. ). Таким чином, не дивлячись на критичний зношування, сталося збільшення ресурсу шестерень бортових редукторів на 106%.

 
Редуктор заднього мосту
 
Редуктор заднього мосту
Останні відгуки
Задати питання
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Іван 19.03.2023
Доброго дня,форд с макс 2004р куплений недавно жере масло, протікання не бачу,спробую замінити масло на 5w40 може і присадку порадити?
Відповідь Мегафорс:

Є підозра, що заміна масла не допоможе. Скоріш за все, надмірна витрата масла виникла по причині зношення ЦПГ. Треба її лікувати. Для цього у нас є ремонтно-відновлююча присадка до масла МЕГАФОРС-двигун. 1 флакон коштує 570 грн, використовується на (до) 5л масла. Вам потрібно 2 -х кратна обробка. Інструкція на сайті. Після вилікування двигуна, рекомендуємо перейти на наше масло SmartOil, яке містить протекторний захист від зношення поверхонь тертя.

Олег 17.03.2023
Можно или нет смешать масло 10w40 и 10w60?
Відповідь Мегафорс:

Смешивать масла можно, если они одного производителя. Как правило, эти масла имеют одну масляную базу и близкие по содержанию пакеты присадок. Если речь идет о смешивании масел разных производителей, да ещё с такой разницей по вязкости, однозначного ответа дать не можем. Попробуйте это выяснить на форумах, посвященных этому вопросу. Не исключено, что у кого-то есть личный опыт.

Виталий 17.03.2023
Здравствуйте, масло для Kia K5 LPI.
Спасибо.
Відповідь Мегафорс:

Если касается нашего масла SmfrtOil, которое содержит протекторную присадку, увеличивающую противоизносные свойства масла в десятки раз, то можете применять его. Желательно использовать масло той вязкости, которая рекомендуется для вашего автомобиля.  Отклонение от мануала, естественно, возможны. Вы это решите сами исходя состояния авто, т.с., из своих соображений.

Мурад 16.03.2023
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, Опель фронтера А, 1997р, 2.2 бензин, на прогрітому двигуні падає тиск масла. Хочу скористатися вашою посадкою і перейти на вашу оливу, підкажіть що заказати?
Відповідь Мегафорс:

Доброго дня. Така ситуація виникає від зношення ЦПГ. Спочатку треба використати відновлюючу присадку МЕГАФОРС-двигун у 2 етапи. Інструкція на сайті. Після циклу обробки двигуна цією присадкою можна переходити до використання нашого масла, яке вміщає уже  протекторну присадку.

Андрей 15.03.2023
Скажите пожалуйста я уже делал двойную обработку двигателя мегафорсом проехал тысячь 30, хочу обработать ещё, есть ли смысл? Всего двигатель прошёл 138 т
Відповідь Мегафорс:

Добрый день. Смысл есть. Будет даже очень хорошо. У Вас движок ещё не загрязнился, после обработки Мегафорсом в двигатель, а слой еще не износился. Состав поправит ту часть слоя, которая нарушилась за 30 т.км. Т.е., до металла ещё далеко, будет всегда истираться только защитный слой. Есть некоторые почитатели МЕГАФОРСа, которые добавляют МЕГАФОРС при каждой замене масла.