пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-14.00, нд - вихідний

27.07.2021
1220

Що таке антифриз?

Що таке антифриз і для чого він потрібний?

Щоб охолодити двигун у машині, використовують спеціальну рідину – антифриз, її ефект у тому, що вона не замерзає навіть за дуже низької температури. Її також можна використовувати для систем вентиляції, кондиціонування, іншого обладнання. Вона має свої особливі властивості, тому температура замерзання у неї нижча, ніж у води, а температура кипіння набагато вища. Цією рідиною можна користуватися будь-якої пори року.

Антифриз випускають у різних кольорах. Так виробники позначають склад пропонованої рідини. Важливо пам'ятати, що сама собою речовина отруйна. Завдяки особливому фарбуванню власник автомобіля зможе побачити місце протікання. Рідини різного кольору можуть мати як різні, а й однакові склади. Тому при виборі не варто орієнтуватися лише на колір. Потрібно обов'язково враховувати клас допуску, вказаний на каністрі. Також він зазначається і в документах з експлуатації авто.

Яким буває антифриз?

Рідина відрізняється антикорозійними та змащувальними властивостями, присадками, кольором, температурою кипіння та замерзання, агресивністю по відношенню до сполучних елементів.

Антифриз буває:

  • синім. Це так званий антифриз тосол. Найпоширеніший. В основі його міститься етиленгліколь із присадками. Вони забезпечують захисний шар поверхні та знижують тепловіддачу. При тривалій експлуатації цей захисний слот руйнуватиметься. Речовина може зберегти свої властивості протягом 60 000 км або до двох років. Тосол не можна використовувати для радіаторів із міді або латуні;
  • червоний. У ній міститься етиленгліколь з органічними присадками. Речовина такого типу забезпечує високу тепловіддачу та захищає від корозії. Можна застосовувати для двигунів з високими оборотами та для алюмінієвих радіаторів;
  • помаранчевий чи жовтий. У ній за основу взято нетоксичний та екологічно чистий пропіленгліколь. Можна використовувати будь-якого радіатора.

Якщо підвести підсумок, то максимального ефекту для мідного чи латунного радіатора можна досягти, якщо використовувати антифриз концентрат карбоксилатного типу, а для алюмінієвого та сплавів – силікатного. Вибираючи антифриз, потрібно насамперед враховувати специфіку рідини та не варто економити.

Купити антифриз від виробника

Науково-виробнича компанія Мегафорс має власний інтернет-магазин, де представлені різні антифризи. Ціни пропонуються від виробника, тому якісну рідину можна купити за доступною вартістю зі зручною доставкою в будь-яке місто України. Ми використовуємо якісні присадки для виготовлення антифризів і всю продукцію тестуємо на відповідність до її вказаних характеристик та властивостей.

У нас можна придбати продукцію як оптом, так і в роздріб за доступною вартістю. Якість її знаходиться на висоті. Наші менеджери готові завжди прийти на допомогу клієнту і відповісти на всі питання, що виникають, що стосуються вибору продукції, умов її отримання.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.