пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-15.00, нд - вихідний

27.07.2021
11069

Як часто міняти оливу в машині? - все про оливу та присадки в двигун, інтернет-магазин Мегафорс

Коли треба міняти моторне синтетичне масло у двигуні машини?

При техобслуговуванні автомобіля обов'язково змінюють автомасло, враховуючи загальний кілометраж. При цій операції дотримуються певних інтервалів, але не завжди, оскільки повинні враховуватися умови експлуатації транспортного засобу. Інтервал, позначений у сервісній книзі, який завжди обов'язковий. Також у певних ситуаціях слід враховувати сезон. Змінюється продукт залежно від багатьох факторів.

Через який пробіг краще міняти у двигуні машини масло?

За якого кілометражу (через скільки тисяч кілометрів) автомобіля треба робити заміну моторного масла в двигуні на синтетику в машині, коли добре це зробити і які терміни служби авто потрібно його міняти? Рекомендується робити цю операцію приблизно через 15 000 км, враховуючи термін експлуатації авто. Це рекомендується робити щороку. Деякі машини самі розраховують періодичність заміни моторного масла з урахуванням умов та сигналізують про це.

Тривала робота двигуна або його високі обороти призводять до того, що робоча температура мастильного матеріалу підвищується. А за невеликих поїздок воно не встигає прогрітися до нормальної температури і це призводить до появи відкладень. При стоянні в пробках, запуск двигуна в мороз або швидкісної їзди його потрібно міняти через кожні 7000 - 8000 км.

Деякі дотримуються того, що мінятися масло в двигуні має часто, дотримуючись рівного інтервалу, але це неправильно, адже потрібно враховувати кілометраж. За рік транспортний засіб може пройти різну кількість кілометрів, а замінювати потрібно, виходячи з графіка, встановленого виробником. Але якщо за рік машина не проїжджає потрібну кількість кілометрів, краще перестрахуватися і щороку оновлювати. Це потрібно, якщо машина навіть просто стоїть. Автомасло з часом здатне втрачати свої властивості.

Робити заміну оливи в строк у певний період сезону можна у двох випадках:

  • при великих пробігах;
  • якщо машина знаходиться у регіоні, де зміна клімату відбувається різко.

В цьому випадку можна купити продукцію, яку можна використовувати за будь-якої температури. Але якщо проживаєте там, де взимку умови екстремальні, а влітку занадто жарко, краще користуватися вузькоспеціалізованими засобами, що мають різні властивості. Така заміна масла в двигуні з інтервалом сама по собі коштує дещо дорожче.

Намагайтеся регулярно перевіряти рівень масла, тому що від цього залежить частота заміни двигуна. Не доводьте його до критичного. Якщо спостерігається швидке падіння рівня, варто відвідати спеціаліста в автосервісі, виявити та усунути причину. У деяких випадках треба часто міняти масло, наприклад, якщо був проведений ремонт двигуна або в сам мастильний матеріал потрапила стороння рідина, слід обов'язково враховувати часові рамки - через скільки тис км необхідно зробити процедуру заміни.

Де купити якісну моторну оливу для заміни в автомобілі?

Якщо вам потрібно купити відмінне моторне автомасло, зверніться до нашого інтернет-магазину Мегафорс. Ми займаємося не лише продажем такої продукції, а й її виробництвом, тому пропонуємо вигідні ціни. У нас ви зможете купити необхідні моторні оливи SmartOil преміум класу за доступною вартістю та зі зручною доставкою в будь-яке місто України. Ми також зможемо проконсультувати безкоштовно по продукції та підібрати найкращий варіант для вашого автомобіля. При виробництві ми використовуємо якісні присадки, що дозволяють збільшувати у 2-3 рази термін експлуатації деталей.

Краще своєчасно подбати про свій автомобіль та вигідно купити хороший мастильний матеріал на нашому сайті. Ми пропонуємо звернутися до нас, вивчити асортимент і вибрати все необхідне для транспортного засобу, тому що від цього залежить, як довго автомобіль може пропрацювати без збоїв і бути захищеним від зносу. Ми запрошуємо до співпраці оптових покупців. Принагідно у нас можна замовити антифриз, універсальні мастила, очищувачі, присадки та іншу продукцію. Наші ціни вас приємно здивують, як і зручності при оформленні замовлення.

Особливості синтетичної оливи від компанії Мегафорс

За виробництва синтетики виробляється спрямований хімічний синтез. Сира нафта — основна речовина, що поділяється на фракції, придатні для переробки на моторні палива, масла. На їх основі спочатку створюють базове масло, а потім додають до нього певні присадки, щоб надати продукту потрібних характеристик.

При виробництві ми використовуємо присадки Hitech afton та Improver, а також унікальні присадки SmartOil-racing, що є модифікатором тертя подвійної дії, здатні продовжити термін експлуатації елементів двигуна кілька разів. Наша продукція виготовляється на потужності турецької фірми BRAVA. Продукція зберігає свої характеристики тривалий час, оскільки вони задаються на початковому етапі виробництва та витримуються до виходу товару ринку. Синтетика показує високий індекс в'язкості. Тому ті, хто вибирають саме цей варіант, гарантовано отримують високу якість від виробника.

Мастильні склади від компанії Мегафорс можна назвати найкращими. Про їхню якість і надійність свідчать численні нагороди, вже отримані нами. Спробуйте і ви купити і скористатися пропонованим асортиментом, щоб вивчити його переваги практично особисто. Впевнені, ви не залишитеся розчарованими якістю продукції, яку виготовляє наша компанія.

Останні відгуки
Задати питання
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Іван 19.03.2023
Доброго дня,форд с макс 2004р куплений недавно жере масло, протікання не бачу,спробую замінити масло на 5w40 може і присадку порадити?
Відповідь Мегафорс:

Є підозра, що заміна масла не допоможе. Скоріш за все, надмірна витрата масла виникла по причині зношення ЦПГ. Треба її лікувати. Для цього у нас є ремонтно-відновлююча присадка до масла МЕГАФОРС-двигун. 1 флакон коштує 570 грн, використовується на (до) 5л масла. Вам потрібно 2 -х кратна обробка. Інструкція на сайті. Після вилікування двигуна, рекомендуємо перейти на наше масло SmartOil, яке містить протекторний захист від зношення поверхонь тертя.

Олег 17.03.2023
Можно или нет смешать масло 10w40 и 10w60?
Відповідь Мегафорс:

Смешивать масла можно, если они одного производителя. Как правило, эти масла имеют одну масляную базу и близкие по содержанию пакеты присадок. Если речь идет о смешивании масел разных производителей, да ещё с такой разницей по вязкости, однозначного ответа дать не можем. Попробуйте это выяснить на форумах, посвященных этому вопросу. Не исключено, что у кого-то есть личный опыт.

Виталий 17.03.2023
Здравствуйте, масло для Kia K5 LPI.
Спасибо.
Відповідь Мегафорс:

Если касается нашего масла SmfrtOil, которое содержит протекторную присадку, увеличивающую противоизносные свойства масла в десятки раз, то можете применять его. Желательно использовать масло той вязкости, которая рекомендуется для вашего автомобиля.  Отклонение от мануала, естественно, возможны. Вы это решите сами исходя состояния авто, т.с., из своих соображений.

Мурад 16.03.2023
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, Опель фронтера А, 1997р, 2.2 бензин, на прогрітому двигуні падає тиск масла. Хочу скористатися вашою посадкою і перейти на вашу оливу, підкажіть що заказати?
Відповідь Мегафорс:

Доброго дня. Така ситуація виникає від зношення ЦПГ. Спочатку треба використати відновлюючу присадку МЕГАФОРС-двигун у 2 етапи. Інструкція на сайті. Після циклу обробки двигуна цією присадкою можна переходити до використання нашого масла, яке вміщає уже  протекторну присадку.

Андрей 15.03.2023
Скажите пожалуйста я уже делал двойную обработку двигателя мегафорсом проехал тысячь 30, хочу обработать ещё, есть ли смысл? Всего двигатель прошёл 138 т
Відповідь Мегафорс:

Добрый день. Смысл есть. Будет даже очень хорошо. У Вас движок ещё не загрязнился, после обработки Мегафорсом в двигатель, а слой еще не износился. Состав поправит ту часть слоя, которая нарушилась за 30 т.км. Т.е., до металла ещё далеко, будет всегда истираться только защитный слой. Есть некоторые почитатели МЕГАФОРСа, которые добавляют МЕГАФОРС при каждой замене масла.

Схожі статті
Ремонт трансмісії та двигуна трактора
Ремонт трансмісії та двигуна трактора

Присадка МЕГАФОРС - трудівник полів!Загальновідомо, що техніка у сільських умовах працює завжди в екстрімі. Спека, мороз, дощ, розкислі або курні поля, великі навантаження. Проблеми «жанру» можна пере..

1464
16.07.2021
Все про присадки для двигуна
Все про присадки для двигуна

Все про присадки та ремонт авто без розбирання. У всьому світі з величезною швидкістю зростає онлайн-сервіс покупок та консультацій, Україна не є винятком. Коли у ваших руках є смартфон, планшет аб..

1615
22.07.2021
В'язкість оливи
В'язкість оливи

Олива автомобільна: значення в'язкості, типи та особливостіВ'язкість мастильної рідини - це основна характеристика, за якою можна зрозуміти, підходить продукт для конкретного двигуна, сезону застосува..

4767
27.07.2021
Як розшифровується марка моторного масла?
Як розшифровується марка моторного масла?

Як розшифровується марка автомобільного моторного масла, що означає маркування, позначення в'язкості?Вивчення етикетки на ємності з продуктом допоможе отримати основну інформацію про нього і зробити п..

9125
27.07.2021
Термін зберігання моторної оливи
Термін зберігання моторної оливи

Скільки може зберігатися автомобільне (машинне) моторне масло і чи є в нього термін придатності?Регулярне технічне обслуговування автомобіля включає заміну моторного масла та фільтра. Періодичність за..

7553
27.07.2021
Яка олива краща за синтетик або напівсинтетик?
Яка олива краща за синтетик або напівсинтетик?

Моторне масло для вашого автомобіля: що вибрати – синтетику чи напівсинтетику?Для повноцінної, безперебійної роботи двигуна автомобіля, незалежно від палива, потрібне застосування мастильних матеріалі..

2900
27.08.2021
Яку оливу заливати у двигун з великим пробігом?
Яку оливу заливати у двигун з великим пробігом?

Правила вибору оливи для автомобіляГоловна відмінність двигуна з великим пробігом від нового буде наявність зносу у циліндра (стінок), збільшення величини зазору між деталями, зниження надійності порш..

11948
27.08.2021
Яку оливу вибрати на зиму?
Яку оливу вибрати на зиму?

Яку моторну оливу краще вибирати взимкуКожен водій автомобіля не з чуток знає, яке моторне масло краще заливати в зимовий період, щоб двигун зміг нормально запуститися та працювати. Раніше такі речови..

1410
27.08.2021