пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-14.00, нд - вихідний

27.07.2021
7122

Як часто міняти оливу в машині? - все про оливу та присадки в двигун, інтернет-магазин Мегафорс

Коли треба міняти моторне синтетичне масло у двигуні машини?

При техобслуговуванні автомобіля обов'язково змінюють автомасло, враховуючи загальний кілометраж. При цій операції дотримуються певних інтервалів, але не завжди, оскільки повинні враховуватися умови експлуатації транспортного засобу. Інтервал, позначений у сервісній книзі, який завжди обов'язковий. Також у певних ситуаціях слід враховувати сезон. Змінюється продукт залежно від багатьох факторів.

Через який пробіг краще міняти у двигуні машини масло?

За якого кілометражу (через скільки тисяч кілометрів) автомобіля треба робити заміну моторного масла в двигуні на синтетику в машині, коли добре це зробити і які терміни служби авто потрібно його міняти? Рекомендується робити цю операцію приблизно через 15 000 км, враховуючи термін експлуатації авто. Це рекомендується робити щороку. Деякі машини самі розраховують періодичність заміни моторного масла з урахуванням умов та сигналізують про це.

Тривала робота двигуна або його високі обороти призводять до того, що робоча температура мастильного матеріалу підвищується. А за невеликих поїздок воно не встигає прогрітися до нормальної температури і це призводить до появи відкладень. При стоянні в пробках, запуск двигуна в мороз або швидкісної їзди його потрібно міняти через кожні 7000 - 8000 км.

Деякі дотримуються того, що мінятися масло в двигуні має часто, дотримуючись рівного інтервалу, але це неправильно, адже потрібно враховувати кілометраж. За рік транспортний засіб може пройти різну кількість кілометрів, а замінювати потрібно, виходячи з графіка, встановленого виробником. Але якщо за рік машина не проїжджає потрібну кількість кілометрів, краще перестрахуватися і щороку оновлювати. Це потрібно, якщо машина навіть просто стоїть. Автомасло з часом здатне втрачати свої властивості.

Робити заміну олії в строк у певний період сезону можна у двох випадках:

  • при великих пробігах;
  • якщо машина знаходиться у регіоні, де зміна клімату відбувається різко.

В цьому випадку можна купити продукцію, яку можна використовувати за будь-якої температури. Але якщо проживаєте там, де взимку умови екстремальні, а влітку занадто жарко, краще користуватися вузькоспеціалізованими засобами, що мають різні властивості. Така заміна масла в двигуні з інтервалом сама по собі коштує дещо дорожче.

Намагайтеся регулярно перевіряти рівень масла, тому що від цього залежить частота заміни двигуна. Не доводьте його до критичного. Якщо спостерігається швидке падіння рівня, варто відвідати спеціаліста в автосервісі, виявити та усунути причину. У деяких випадках треба часто міняти масло, наприклад, якщо був проведений ремонт двигуна або в сам мастильний матеріал потрапила стороння рідина, слід обов'язково враховувати часові рамки - через скільки тис км необхідно зробити процедуру заміни.

Де купити якісну моторну олію для заміни в автомобілі?

Якщо вам потрібно купити відмінне моторне автомасло, зверніться до нашого інтернет-магазину Мегафорс. Ми займаємося не лише продажем такої продукції, а й її виробництвом, тому пропонуємо вигідні ціни. У нас ви зможете купити необхідні моторні олії SmartOil преміум класу за доступною вартістю та зі зручною доставкою в будь-яке місто України. Ми також зможемо проконсультувати безкоштовно по продукції та підібрати найкращий варіант для вашого автомобіля. При виробництві ми використовуємо якісні присадки, що дозволяють збільшувати у 2-3 рази термін експлуатації деталей.

Краще своєчасно подбати про свій автомобіль та вигідно купити хороший мастильний матеріал на нашому сайті. Ми пропонуємо звернутися до нас, вивчити асортимент і вибрати все необхідне для транспортного засобу, тому що від цього залежить, як довго автомобіль може пропрацювати без збоїв і бути захищеним від зносу. Ми запрошуємо до співпраці оптових покупців. Принагідно у нас можна замовити антифриз, універсальні мастила, очищувачі, присадки та іншу продукцію. Наші ціни вас приємно здивують, як і зручності при оформленні замовлення.

Особливості синтетичної олії від компанії Мегафорс

За виробництва синтетики виробляється спрямований хімічний синтез. Сира нафта — основна речовина, що поділяється на фракції, придатні для переробки на моторні палива, масла. На їх основі спочатку створюють базове масло, а потім додають до нього певні присадки, щоб надати продукту потрібних характеристик.

При виробництві ми використовуємо присадки Hitech afton та Improver, а також унікальні присадки SmartOil-racing, що є модифікатором тертя подвійної дії, здатні продовжити термін експлуатації елементів двигуна кілька разів. Наша продукція виготовляється на потужності турецької фірми BRAVA. Продукція зберігає свої характеристики тривалий час, оскільки вони задаються на початковому етапі виробництва та витримуються до виходу товару ринку. Синтетика показує високий індекс в'язкості. Тому ті, хто вибирають саме цей варіант, гарантовано отримують високу якість від виробника.

Мастильні склади від компанії Мегафорс можна назвати найкращими. Про їхню якість і надійність свідчать численні нагороди, вже отримані нами. Спробуйте і ви купити і скористатися пропонованим асортиментом, щоб вивчити його переваги практично особисто. Впевнені, ви не залишитеся розчарованими якістю продукції, яку виготовляє наша компанія.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі статті
Ремонт трансмісії та двигуна трактора
Ремонт трансмісії та двигуна трактора

Присадка МЕГАФОРС - трудівник полів!Загальновідомо, що техніка у сільських умовах працює завжди в екстрімі. Спека, мороз, дощ, розкислі або курні поля, великі навантаження. Проблеми «жанру» можна пере..

1279
16.07.2021
Все про присадки для двигуна
Все про присадки для двигуна

Все про присадки та ремонт авто без розбирання.У всьому світі з величезною швидкістю зростає онлайн-сервіс покупок та консультацій, Україна не є винятком. Коли у ваших руках є смартфон, планшет або но..

1073
22.07.2021
В'язкість олії
В'язкість олії

Олія автомобільна: значення в'язкості, типи та особливостіВ'язкість мастильної рідини - це основна характеристика, за якою можна зрозуміти, підходить продукт для конкретного двигуна, сезону застосуван..

3738
27.07.2021
Як розшифровується марка моторного масла?
Як розшифровується марка моторного масла?

Як розшифровується марка автомобільного моторного масла, що означає маркування, позначення в'язкості?Вивчення етикетки на ємності з продуктом допоможе отримати основну інформацію про нього і зробити п..

6485
27.07.2021
Термін зберігання моторної оливи
Термін зберігання моторної оливи

Скільки може зберігатися автомобільне (машинне) моторне масло і чи є в нього термін придатності?Регулярне технічне обслуговування автомобіля включає заміну моторного масла та фільтра. Періодичність за..

5469
27.07.2021
Яка олія краща за синтетик або напівсинтетик?
Яка олія краща за синтетик або напівсинтетик?

Моторне масло для вашого автомобіля: що вибрати – синтетику чи напівсинтетику?Для повноцінної, безперебійної роботи двигуна автомобіля, незалежно від палива, потрібне застосування мастильних матеріалі..

2186
27.08.2021
Яку олію заливати у двигун з великим пробігом?
Яку олію заливати у двигун з великим пробігом?

Правила вибору оливи для автомобіляГоловна відмінність двигуна з великим пробігом від нового буде наявність зносу у циліндра (стінок), збільшення величини зазору між деталями, зниження надійності порш..

8968
27.08.2021
Яку олію вибрати на зиму?
Яку олію вибрати на зиму?

Яку моторну оливу краще вибирати взимкуКожен водій автомобіля не з чуток знає, яке моторне масло краще заливати в зимовий період, щоб двигун зміг нормально запуститися та працювати. Раніше такі речови..

1084
27.08.2021