пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-15.00, нд - вихідний

27.08.2021
4248

Як підібрати моторну оливу?

Як правильно підібрати моторне масло: який тип вибирати для авто

Основним продуктом, який необхідно заливати у суворій відповідності до рекомендацій виробника машини, є автомобільне масло. Воно заповнює простір усередині агрегату та виконує багато функцій – забезпечує охолодження, мастило, захист від корозії, очищення. Важливо навчитися правильно підбирати моторне масло під двигун в автомобіль, враховуючи всі його особливості, а також регіональні показники довкілля.

Особливо актуальним це питання для тих, хто не обслуговується у офіційного дилера, а проводить заміну самостійно. Величезний вибір цієї продукції викликає утруднення навіть у досвідчених автовласників, але не варто її купувати та лити навмання. Якісний машинний продукт — той, який дозволить уникнути проблем, пов'язаних із дорогим ремонтом та стане запорукою довгої служби вузлів агрегатів.

Поради та рекомендації щодо купівлі масла для мотора

Вибір в машину відповідного автомобільного моторного масла багато в чому залежатиме насамперед від рекомендацій заводу. Також важливо враховувати, що для будь-якого авто в лінійці призначено свою оливу ДВЗ. Його характеристики обов'язково будуть написані в посібнику з експлуатації транспортного засобу або на сайті концерну-виробника.

Щоб правильно вибрати масло в автомобільний двигун, потрібно познайомитися з основними його типами:

  • синтетичне - відрізняється більш високими експлуатаційними властивостями, знижує витрату палива та майже не змінюється у процесі використання та в міру збільшення пробігу;
  • напівсинтетичне співвідношення синтетики буває різним (від 50 до 70%) щодо мінеральної основи, тому необхідно ретельно вивчати характеристики цього універсального продукту;
  • мінеральне — вимагає частішої заміни, оскільки змінюється у процесі використання.

Синтетика сприяє зниженню викидів в атмосферу, поліпшенню пускових властивостей авто, проте має високу вартість. Мінеральне – приваблює низькою вартістю, але підходить не всім типам двигуна. Незалежно від бюджету, краще заздалегідь зрозуміти які цілі має власник — надійна робота машини або економія, з усіма негативними наслідками.

Який тип автомобільної оливи добре вибирати для авто

Дізнатися, який тип моторного масла краще вибрати і як часто його заливати в дизельний двигун, щоб машина працювала без сюрпризів, допоможе тільки рекомендація від компанії-виробника. Аналогічно справи з транспортними засобами, що працюють на бензині. Вибір варто робити також. Виходячи з віку транспортного засобу, його пробігу, манери водіння, необхідності проведення капремонту та інших важливих характеристик.

Задумавшись про те, яке масло вибрати, можна скористатися зручним сервісом на офіційному сайті виробника. Подібна послуга практикується практично всіма заводами-виробниками, оскільки фахівці автоконцернів у процесі створення кожного виду двигуна тестували різні типи подібних витратних витрат для автомобіля, тому досконально вивчили їх особливості.

Після отримання необхідної інформації важливо правильно розшифрувати, що означає маркування (літери та цифри), а також оцінити масло якого різновиду лити в двигун машини добре і від чого краще утриматися. Підбір для двигунів автомобілів масла зобов'язує враховувати його в'язкість і склад, важливо, щоб дані індексу не відрізнялися від рекомендацій виробника. Цей принцип працює як для дизельного двигуна, так і працюючого на бензині. Попередньо важливо вивчити характеристики транспортного засобу. Правильний вибір забезпечить безперебійну роботу двигуна та продовжить термін його служби.

Поради власникам авто щодо вибору машинного масла

Перед покупкою масла з тривалим терміном експлуатації слід визначити, якщо у транспортного засобу проблеми, пов'язані з тиском, виникненням чаду або сторонніми звуками. За умови, що порушення у роботі не виявлено, слід звернути увагу на такі фактори:

  • експлуатаційні характеристики;
  • в'язкість;
  • основа продукту.

Деякі виробники рекомендують використовувати продукт на синтетичній основі. Інші бази можуть бути несумісні з маркою авто та його комплектацією. Така рекомендація є особливо важливою для машин, оснащених бортовим комп'ютером. Не забувайте про низькотемпературні властивості олійної рідини. Знос двигуна посідає його холодний запуск. Мінеральні продукти багато в чому поступаються синтетичним та напівсинтетичним варіантам по в'язкості та швидкості подачі.

Покупка масла для двигуна авто на нашому сайті

З урахуванням того, який у транспортному засобі встановлений двигун, можна вибирати в автомобіль потрібну оливу від науково-виробничої фірми «Мегафорс». Компанія здійснює свою діяльність з 2002 року і за цей період змогла вийти на міжнародний рівень, відкривши філії не лише в Україні, а й у Португалії, Франції, Італії, Білорусі.

Кваліфіковані фахівці фірми у будь-який час доби допоможуть правильно вибрати моторне масло для двигуна будь-якого автомобіля – це буде оптимальний варіант з необхідними присадками та ступенем в'язкості. Підтримка клієнтів здійснюється 24/7, тому наші покупці завжди заливають лише найкращий продукт.

Високоякісні моторні автомобілі різних типів виробляються на потужностях турецької фірми BRAVA. Широкий асортимент доповнений якісним пакетом присадок, що дозволяє задовольнити потреби різних видів агрегатів.

Як основа під час виробництва продукції використовуються базові машинні оливи від компаній PETRONAS, REPSOIL, ADNOC. Залити подібний продукт у автомобільні вузли – справжнє задоволення. Крім основи високого рівня виробник автомобільного моторного масла використовує відмінні присадки Hitech afton, IMPROVER та SmartOil-racing.

Вивчивши широкий вибір автомастила, необхідно оформити заявку. Роздрібні покупці, незалежно від того, яка олива в машину була обрана, можуть розраховувати на безкоштовну доставку за сумою замовлення від 1000 грн. Підбирати масло в машину з огляду на великий вибір товарів цієї категорії справжнє задоволення. Після звернення до НВФ «Мегафорс» у ваше авто буде залито найкраще машинне масло. На сайті запропонована продукція для різних машин. Власник авто легко вибере те, що максимально підійде транспортному засобу.

Останні відгуки
Задати питання
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Іван 19.03.2023
Доброго дня,форд с макс 2004р куплений недавно жере масло, протікання не бачу,спробую замінити масло на 5w40 може і присадку порадити?
Відповідь Мегафорс:

Є підозра, що заміна масла не допоможе. Скоріш за все, надмірна витрата масла виникла по причині зношення ЦПГ. Треба її лікувати. Для цього у нас є ремонтно-відновлююча присадка до масла МЕГАФОРС-двигун. 1 флакон коштує 570 грн, використовується на (до) 5л масла. Вам потрібно 2 -х кратна обробка. Інструкція на сайті. Після вилікування двигуна, рекомендуємо перейти на наше масло SmartOil, яке містить протекторний захист від зношення поверхонь тертя.

Олег 17.03.2023
Можно или нет смешать масло 10w40 и 10w60?
Відповідь Мегафорс:

Смешивать масла можно, если они одного производителя. Как правило, эти масла имеют одну масляную базу и близкие по содержанию пакеты присадок. Если речь идет о смешивании масел разных производителей, да ещё с такой разницей по вязкости, однозначного ответа дать не можем. Попробуйте это выяснить на форумах, посвященных этому вопросу. Не исключено, что у кого-то есть личный опыт.

Виталий 17.03.2023
Здравствуйте, масло для Kia K5 LPI.
Спасибо.
Відповідь Мегафорс:

Если касается нашего масла SmfrtOil, которое содержит протекторную присадку, увеличивающую противоизносные свойства масла в десятки раз, то можете применять его. Желательно использовать масло той вязкости, которая рекомендуется для вашего автомобиля.  Отклонение от мануала, естественно, возможны. Вы это решите сами исходя состояния авто, т.с., из своих соображений.

Мурад 16.03.2023
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, Опель фронтера А, 1997р, 2.2 бензин, на прогрітому двигуні падає тиск масла. Хочу скористатися вашою посадкою і перейти на вашу оливу, підкажіть що заказати?
Відповідь Мегафорс:

Доброго дня. Така ситуація виникає від зношення ЦПГ. Спочатку треба використати відновлюючу присадку МЕГАФОРС-двигун у 2 етапи. Інструкція на сайті. Після циклу обробки двигуна цією присадкою можна переходити до використання нашого масла, яке вміщає уже  протекторну присадку.

Андрей 15.03.2023
Скажите пожалуйста я уже делал двойную обработку двигателя мегафорсом проехал тысячь 30, хочу обработать ещё, есть ли смысл? Всего двигатель прошёл 138 т
Відповідь Мегафорс:

Добрый день. Смысл есть. Будет даже очень хорошо. У Вас движок ещё не загрязнился, после обработки Мегафорсом в двигатель, а слой еще не износился. Состав поправит ту часть слоя, которая нарушилась за 30 т.км. Т.е., до металла ещё далеко, будет всегда истираться только защитный слой. Есть некоторые почитатели МЕГАФОРСа, которые добавляют МЕГАФОРС при каждой замене масла.

Схожі статті
В'язкість оливи
В'язкість оливи

Олива автомобільна: значення в'язкості, типи та особливостіВ'язкість мастильної рідини - це основна характеристика, за якою можна зрозуміти, підходить продукт для конкретного двигуна, сезону застосува..

4765
27.07.2021
Як розшифровується марка моторного масла?
Як розшифровується марка моторного масла?

Як розшифровується марка автомобільного моторного масла, що означає маркування, позначення в'язкості?Вивчення етикетки на ємності з продуктом допоможе отримати основну інформацію про нього і зробити п..

9123
27.07.2021
Термін зберігання моторної оливи
Термін зберігання моторної оливи

Скільки може зберігатися автомобільне (машинне) моторне масло і чи є в нього термін придатності?Регулярне технічне обслуговування автомобіля включає заміну моторного масла та фільтра. Періодичність за..

7551
27.07.2021
Яка олива краща за синтетик або напівсинтетик?
Яка олива краща за синтетик або напівсинтетик?

Моторне масло для вашого автомобіля: що вибрати – синтетику чи напівсинтетику?Для повноцінної, безперебійної роботи двигуна автомобіля, незалежно від палива, потрібне застосування мастильних матеріалі..

2900
27.08.2021
Яку оливу заливати у двигун з великим пробігом?
Яку оливу заливати у двигун з великим пробігом?

Правила вибору оливи для автомобіляГоловна відмінність двигуна з великим пробігом від нового буде наявність зносу у циліндра (стінок), збільшення величини зазору між деталями, зниження надійності порш..

11948
27.08.2021
Яку оливу вибрати на зиму?
Яку оливу вибрати на зиму?

Яку моторну оливу краще вибирати взимкуКожен водій автомобіля не з чуток знає, яке моторне масло краще заливати в зимовий період, щоб двигун зміг нормально запуститися та працювати. Раніше такі речови..

1410
27.08.2021