пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-14.00, нд - вихідний

27.07.2021
4285

Чому димить двигун?

Будь-який автовласник, який дбає про справну роботу свого автомобіля, зможе легко визначити несправність двигуна. Достатньо звернути увагу на колір вихлопного диму. Він буває різний і свідчить про ту чи іншу поломку. Спробуємо розібратися, чому машина, мотор або бензиновий двигун можуть почати раптово диміти і що ж з цим робити.

Двигун почав диміти: причини

Причини димлення двигуна можуть бути такими:

  • у системі подачі палива виникли несправності;
  • неполадки у системі охолодження чи роботі газорозподільної системи;
  • знос деталей двигуна або витік олії.

Причина того, що машина може сильно диміти, буває пов'язана з порушенням балансу повітря-паливо. Можливо, паливоповітряна суміш не повністю згорає. Або ж використовуються неякісні мастильні матеріали. Причин появи диму безліч і кожна з них може впливати на колір хмари. Досвідчений майстер швидко визначить чому ж піднімає двигун і як усунути несправності. Але й самостійно можна дізнатися багато і вжити необхідних дій.

Якщо авто почало диміти і хмарка має сиве забарвлення, є велика ймовірність того, що зношені циліндри або поршні. Можливо, у напрямних клапанах виникли несправності або в маслознімних ковпачках, стерлися підшипники. Сизий дим може утворюватися через знос ущільнень або несправності в електричному ланцюзі.

Не варто переживати, якщо при запуску холодного двигуна двигун почав злегка піднімати. Це не є відхиленням від норми, особливо, якщо впливають низькі температури. Якщо дим з'явився вже після прогріву, потрібно шукати причину цього і займатися її усуненням.

Дим із синюватим відтінком, може говорити про те, що це відбувається чад олії, в цьому випадку, як правило, збільшується його витрата. Відповідно, деталі двигуна схильні до зносу.

Якщо з'явився білий дим, то можливі несправності в системі охолодження. Також його поява може бути пов'язане з недостатньою кількістю конденсату у системі випуску чи моторі. При неполадках в транспортному засобі транспортного засобу дим набуває чорного кольору. За його появи потрібно терміново звернутися до майстра на СТО.

Якщо виник дим з вихлопної труби і необхідно розкоксувати елементи і агрегати авто, можна почати використовувати особливі засоби. Не обов'язково одразу намагатися провести капітальний ремонт машини. Потрібно використовувати спеціальні промивання двигуна та масляної системи, антикокс-розкоксування поршневих кілець, засоби, що збільшують в'язкість масла та іншу автопродукцію. Ними користуватися досить легко і просто, головне придбати якісну продукцію, яка дозволить позбавитися ситуації, коли задимив двигун.

Де придбати якісну автохімію?

Якщо вам потрібно купити якісне моторне масло або мастильні матеріали, зверніться до інтернет-магазину компанії Megafors. Ми є виробниками такої продукції, тому можемо запропонувати її за вигідною ціною.

Кожна партія нашої продукції перед тим, як пропонується споживачеві, проходить усі необхідні тестування та випробування. Тому ми можемо гарантувати виняткову якість всього запропонованого ряду та його відповідність зазначеним експлуатаційним властивостям. Наші фахівці завжди готові прийти на допомогу та надати безкоштовну консультацію.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.