пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-14.00, нд - вихідний

27.08.2021
1450

Присадки в дизель як краще додавати ?

Присадка для солярки – лити чи не лити у дизель?

Виробники постійно вдосконалюють дизельні двигуни, проте, незважаючи на старання інженерів, все одно вони більш чутливі до палива, ніж їхні бензинові конкуренти. Упорскування, випаровування, згоряння палива відбуваються прямо в циліндрі, причому з досить великою швидкістю. А солярка "горить" брудно, утворюючи сажу, нагар.

Сучасні дизельні мотори оснащують сажовими фільтрами та клапанами EGR, які знижують рівень оксидів. Це все дуже добре для екології, але разом з тим EGR відправляє частину відпрацьованих газів у впускний колектор разом із залишками палива та маслами, внаслідок чого впуск та клапан обростають згодом тим самим нагаром. Крім того, у міру заповнення фільтра повинен включатися пропалювання, але як правило, відбувається це на середніх оборотах двигуна, тому надії на те, що незабаром не доведеться міняти деталі на нові в результаті капітального забруднення, вкрай мало.

Для профілактики таких проблем, які в рейтингу поломок дизеля чи не лідирують, багато хто каже, що добре б у дизельне паливо додавати присадки і активно це практикують, але чи потрібно так робити насправді, хороша чи погана ця ідея, які з присадок слід заливати в солярку, а які використовувати не можна, тому що вони загрожують дизпаливо і наблизять до необхідності ремонту двигуна, варто розібратися докладніше.

Навіщо присадку додавати у дизель?

Використання подібних сумішей "з розумом" дійсно може значно полегшити життя двигуну.

Хороші присадки для дизеля, залежно від складу, забезпечують:

  • захист паливного вузла від передчасного зношування, корозії;
  • мінімізацію відкладень та нагару;
  • підвищення цетанового числа;
  • збільшення температурного діапазону;
  • оптимізована витрата пального;
  • кращі функціональні можливості мастила;
  • підвищення ресурсності упорскування;
  • зниження шкідливого активу вихлопів.

Слід додати, що рейтинг найневдаліших розбавок палива очолюють самопальні суміші, ролики про які так і норовлять залити в мережі багато автоблогерів, також дуже поганою ідеєю литиме в дизель присадку з незрозумілого складу від невідомих виробників, все-таки краще не економити на здоров'ї. дизельного мотора, тому розглянемо, яка продукція добре позначиться на його довговічності.

Найкраща присадка - яку можна додавати в дизпаливо?

Насамперед, слід вирішити, чи потрібна вам взагалі конкретна добавка. Ретельно вивчіть склад та функціональні можливості. Наприклад, використовувати суміш із підвищеною морозостійкістю влітку абсолютно нерентабельно.

Користуйтеся пропозиціями від перевірених виробників — товари маловідомих, сумнівних компаній не слід брати, навіть якщо вони стоять надто вже привабливо.

Ще одна порада — купуйте мультикомплексні добавки, які можуть вирішити відразу всі насущні проблеми, тому що змішування декількох різних може дати зворотний ефект, не всі продукти, навіть однієї фірми, добре сумісні один з одним.

Від того, наскільки вдумливо обраний виробник і грамотно підібрано присадку, залежить ефект від її застосування. Тому варто віддати перевагу брендам, що заслуговують на довіру, і скористатися консультацією фахівців. При дотриманні всіх рекомендацій ви дійсно можете продовжити життя вашого двигуна, захистити його від зношування та скоротити кількість поїздок в автосервіс.

Гарантовано якісну продукцію для обслуговування авто ви завжди можете придбати у «Мегафорсі». Це науково-виробнича компанія, що розробляє унікальні склади, що демонструють чудові результати. Нашу продукцію вибирають тому, що вона насправді відчутно збільшує термін служби двигунів авто та забезпечує значну економію палива.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі статті
Ремонт трансмісії та двигуна трактора
Ремонт трансмісії та двигуна трактора

Присадка МЕГАФОРС - трудівник полів!Загальновідомо, що техніка у сільських умовах працює завжди в екстрімі. Спека, мороз, дощ, розкислі або курні поля, великі навантаження. Проблеми «жанру» можна пере..

1279
16.07.2021
Все про присадки для двигуна
Все про присадки для двигуна

Все про присадки та ремонт авто без розбирання.У всьому світі з величезною швидкістю зростає онлайн-сервіс покупок та консультацій, Україна не є винятком. Коли у ваших руках є смартфон, планшет або но..

1073
22.07.2021
Промивання двигуна присадками
Промивання двигуна присадками

Чи потрібно обов'язково промивати двигун ДВЗ автомобіля перед заміною масла або робити промивання при переході на інше?Всі, напевно, пам'ятають постулат, знайомий з дитинства, що обов'язково потрібно ..

1944
27.07.2021