пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-15.00, нд - вихідний

27.08.2021
2373

Присадки в дизель як краще додавати ?

Присадка для солярки – лити чи не лити у дизель?

Виробники постійно вдосконалюють дизельні двигуни, проте, незважаючи на старання інженерів, все одно вони більш чутливі до палива, ніж їхні бензинові конкуренти. Упорскування, випаровування, згоряння палива відбуваються прямо в циліндрі, причому з досить великою швидкістю. А солярка "горить" брудно, утворюючи сажу, нагар.

Сучасні дизельні мотори оснащують сажовими фільтрами та клапанами EGR, які знижують рівень оксидів. Це все дуже добре для екології, але разом з тим EGR відправляє частину відпрацьованих газів у впускний колектор разом із залишками палива та маслами, внаслідок чого впуск та клапан обростають згодом тим самим нагаром. Крім того, у міру заповнення фільтра повинен включатися пропалювання, але як правило, відбувається це на середніх оборотах двигуна, тому надії на те, що незабаром не доведеться міняти деталі на нові в результаті капітального забруднення, вкрай мало.

Для профілактики таких проблем, які в рейтингу поломок дизеля чи не лідирують, багато хто каже, що добре б у дизельне паливо додавати присадки і активно це практикують, але чи потрібно так робити насправді, хороша чи погана ця ідея, які з присадок слід заливати в солярку, а які використовувати не можна, тому що вони загрожують дизпаливо і наблизять до необхідності ремонту двигуна, варто розібратися докладніше.

Навіщо присадку додавати у дизель?

Використання подібних сумішей "з розумом" дійсно може значно полегшити життя двигуну.

Хороші присадки для дизеля, залежно від складу, забезпечують:

  • захист паливного вузла від передчасного зношування, корозії;
  • мінімізацію відкладень та нагару;
  • підвищення цетанового числа;
  • збільшення температурного діапазону;
  • оптимізована витрата пального;
  • кращі функціональні можливості мастила;
  • підвищення ресурсності упорскування;
  • зниження шкідливого активу вихлопів.

Слід додати, що рейтинг найневдаліших розбавок палива очолюють самопальні суміші, ролики про які так і норовлять залити в мережі багато автоблогерів, також дуже поганою ідеєю литиме в дизель присадку з незрозумілого складу від невідомих виробників, все-таки краще не економити на здоров'ї. дизельного мотора, тому розглянемо, яка продукція добре позначиться на його довговічності.

Найкраща присадка - яку можна додавати в дизпаливо?

Насамперед, слід вирішити, чи потрібна вам взагалі конкретна добавка. Ретельно вивчіть склад та функціональні можливості. Наприклад, використовувати суміш із підвищеною морозостійкістю влітку абсолютно нерентабельно.

Користуйтеся пропозиціями від перевірених виробників — товари маловідомих, сумнівних компаній не слід брати, навіть якщо вони стоять надто вже привабливо.

Ще одна порада — купуйте мультикомплексні добавки, які можуть вирішити відразу всі насущні проблеми, тому що змішування декількох різних може дати зворотний ефект, не всі продукти, навіть однієї фірми, добре сумісні один з одним.

Від того, наскільки вдумливо обраний виробник і грамотно підібрано присадку, залежить ефект від її застосування. Тому варто віддати перевагу брендам, що заслуговують на довіру, і скористатися консультацією фахівців. При дотриманні всіх рекомендацій ви дійсно можете продовжити життя вашого двигуна, захистити його від зношування та скоротити кількість поїздок в автосервіс.

Гарантовано якісну продукцію для обслуговування авто ви завжди можете придбати у «Мегафорсі». Це науково-виробнича компанія, що розробляє унікальні склади, що демонструють чудові результати. Нашу продукцію вибирають тому, що вона насправді відчутно збільшує термін служби двигунів авто та забезпечує значну економію палива.

Останні відгуки
Задати питання
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Іван 19.03.2023
Доброго дня,форд с макс 2004р куплений недавно жере масло, протікання не бачу,спробую замінити масло на 5w40 може і присадку порадити?
Відповідь Мегафорс:

Є підозра, що заміна масла не допоможе. Скоріш за все, надмірна витрата масла виникла по причині зношення ЦПГ. Треба її лікувати. Для цього у нас є ремонтно-відновлююча присадка до масла МЕГАФОРС-двигун. 1 флакон коштує 570 грн, використовується на (до) 5л масла. Вам потрібно 2 -х кратна обробка. Інструкція на сайті. Після вилікування двигуна, рекомендуємо перейти на наше масло SmartOil, яке містить протекторний захист від зношення поверхонь тертя.

Олег 17.03.2023
Можно или нет смешать масло 10w40 и 10w60?
Відповідь Мегафорс:

Смешивать масла можно, если они одного производителя. Как правило, эти масла имеют одну масляную базу и близкие по содержанию пакеты присадок. Если речь идет о смешивании масел разных производителей, да ещё с такой разницей по вязкости, однозначного ответа дать не можем. Попробуйте это выяснить на форумах, посвященных этому вопросу. Не исключено, что у кого-то есть личный опыт.

Виталий 17.03.2023
Здравствуйте, масло для Kia K5 LPI.
Спасибо.
Відповідь Мегафорс:

Если касается нашего масла SmfrtOil, которое содержит протекторную присадку, увеличивающую противоизносные свойства масла в десятки раз, то можете применять его. Желательно использовать масло той вязкости, которая рекомендуется для вашего автомобиля.  Отклонение от мануала, естественно, возможны. Вы это решите сами исходя состояния авто, т.с., из своих соображений.

Мурад 16.03.2023
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, Опель фронтера А, 1997р, 2.2 бензин, на прогрітому двигуні падає тиск масла. Хочу скористатися вашою посадкою і перейти на вашу оливу, підкажіть що заказати?
Відповідь Мегафорс:

Доброго дня. Така ситуація виникає від зношення ЦПГ. Спочатку треба використати відновлюючу присадку МЕГАФОРС-двигун у 2 етапи. Інструкція на сайті. Після циклу обробки двигуна цією присадкою можна переходити до використання нашого масла, яке вміщає уже  протекторну присадку.

Андрей 15.03.2023
Скажите пожалуйста я уже делал двойную обработку двигателя мегафорсом проехал тысячь 30, хочу обработать ещё, есть ли смысл? Всего двигатель прошёл 138 т
Відповідь Мегафорс:

Добрый день. Смысл есть. Будет даже очень хорошо. У Вас движок ещё не загрязнился, после обработки Мегафорсом в двигатель, а слой еще не износился. Состав поправит ту часть слоя, которая нарушилась за 30 т.км. Т.е., до металла ещё далеко, будет всегда истираться только защитный слой. Есть некоторые почитатели МЕГАФОРСа, которые добавляют МЕГАФОРС при каждой замене масла.

Схожі статті
Ремонт трансмісії та двигуна трактора
Ремонт трансмісії та двигуна трактора

Присадка МЕГАФОРС - трудівник полів!Загальновідомо, що техніка у сільських умовах працює завжди в екстрімі. Спека, мороз, дощ, розкислі або курні поля, великі навантаження. Проблеми «жанру» можна пере..

1464
16.07.2021
Все про присадки для двигуна
Все про присадки для двигуна

Все про присадки та ремонт авто без розбирання. У всьому світі з величезною швидкістю зростає онлайн-сервіс покупок та консультацій, Україна не є винятком. Коли у ваших руках є смартфон, планшет аб..

1615
22.07.2021
Промивання двигуна присадками
Промивання двигуна присадками

Чи потрібно обов'язково промивати двигун ДВЗ автомобіля перед заміною масла або робити промивання при переході на інше?Всі, напевно, пам'ятають постулат, знайомий з дитинства, що обов'язково потрібно ..

2473
27.07.2021