пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-15.00, нд - вихідний

27.07.2021
2473

Промивання двигуна присадками

Чи потрібно обов'язково промивати двигун ДВЗ автомобіля перед заміною масла або робити промивання при переході на інше?

Всі, напевно, пам'ятають постулат, знайомий з дитинства, що обов'язково потрібно мити руки перед їжею та ще й з милом. Тому, коли автовласник збирається замінити масло, нерідко виникає бажання очистити і мотор.

Прочищення двигуна, перед тим як зробити заміну масла, необхідне в певних ситуаціях, особливо якщо автомобіль був куплений не новий, а б/в, адже невідомо, який мастильний матеріал використовувався раніше. Тому краще перестрахуватись. Якщо у верхній частині двигуна в маслозаливній горловині будуть помітні відкладення, вони негативно позначаться на роботі всього автомобіля. Тому важливе своєчасне чищення ДВЗ. Ця процедура також знадобиться, якщо планується заміна масляної основи. Тому відповідь на запитання, чи треба промивати двигун при переході на інше масло , однозначне — так. Не варто нехтувати таким заходом, адже потім ремонт при зносі елементів двигуна обійдеться значно дорожче.

Але є спосіб набагато ефективніший і економічніший. Для цього потрібно застосувати відновлювальну присадку у двигун Мегафорс. Вона виконає функцію повної очистки двигуна, т.к. має потужний промивний афект і одночасно захистить деталі двигуна від зносу.

Навіщо потрібне промивання?

Обслуговування мотора та очищення двигуна від старої оливи повинні проводитись через кожні 15 000-30 000 км. Однак до цього доводиться вдаватися раніше, наприклад, якщо водій отримує задоволення від швидкісної їзди та ще й бездоріжжям. Разом з обслуговуванням двигуна обов'язково змінюється і масляна рідина. Виробники рекомендують це робити щороку. Пов'язано це з тим, що масляна суміш згодом окислюється і перестає справлятися зі своїми завданнями. При цьому заміна рекомендується навіть у випадку, якщо автомобіль тривалий час стояв без руху.

При експлуатації автомобіля на моторі з'являються відкладення. При використанні якісних масляних лубрикантів більшість таких забруднень змивається. Олива, яку слід негайно замінити, стає густою, не надто поточною або, навпаки, надміру рідкою. Важливо з'ясувати і причини, чому лубрикант втратив свою якість. Можливо, використовувалися неякісні засоби або ж було порушено регламент обслуговування. Якщо якість масляного лубриканта помітно погіршилася, потрібно зайнятися очищенням двигуна.

У яких ситуаціях вона має першорядне значення?

Промивання також знадобиться, якщо:

  • машина купувалась з рук і точно не відомо які рідини раніше використовувалися;
  • вирішили спробувати продукцію від іншого виробника чи синтетику замінили на мінеральну.

У цих ситуаціях не варто навіть роздумувати, адже якщо "серце" машини забруднене, то відбувається більш швидке зношування деталей, а відшаровування відкладень може стати причиною серйозної поломки. Навіть незначні забруднення можуть призвести до виходу двигуна з ладу. До речі, зазвичай із брудом такого роду повинні ефективно справлятися присадки. Виробники про них повідомляють на упаковці, але кажуть, що вони діють лише за нормальних умов експлуатації. Ось тільки низькі температури, щоденна їзда, стояння у пробках до них навряд чи належать. Тому масляні рідини не витримують таких умов. Вони починають вигоряти і в результаті з'являються відкладення, які негативно впливають на роботу транспортного засобу.

Що важливо знати?

Промивання слід з обережністю. Відкладення можуть забити канали та перебазуватись на нове місце. Також важливо знати, що неможливо повністю позбавитися старого лубриканта. Він частково залишається в картері та на стінках мотора. Коли заливається нова рідина, залишки старої є свого роду каталізатором, який призводить до окислення. Новий матеріал швидко втрачає свої властивості. Але це відбувається далеко не завжди. Якщо правильно підібрати концентрат для заходів, що промивають, цих неприємностей можна уникнути.

Чим можна промивати двигун при заміні старої оливи і чи треба?

Можливо кілька варіантів того, як правильно міняти масло при промиванні двигуна:

  • промивання двигуна перед зміною мастила за 5 хвилин, при заміні необхідно бути обережним. Рідина заливають, відпрацьована поєднується з новою. Далі потрібно, щоб машина кілька хвилин пропрацювала на холостому ходу. Після процедури відпрацьований матеріал зливають та замінюють його. Те саме стосується і фільтра;
  • промивання двигуна для пробігу. Приблизно за 100 км. до необхідної заміни заливають спеціальний засіб та продовжують спокійну їзду. Потім просто замінюється лубрикант та оновлюється фільтр;
  • спеціальна промивна олива. Можна купити недорого різної ємності. Зливають старе, а замість нього заливають спеціальне. Дають двигуну попрацювати кілька хвилин на холостому ходу та зливають рідину. Обновлюють фільтр та заливають новий матеріал;
  • додавання зайвої порції. Цей метод підійде, якщо планується заміна масляної рідини на інший тип. Це добрий варіант для надмірно забруднених двигунів. Спочатку зливають стару рідину, а замість неї заливають ту, що призначена для подальшої експлуатації. При цьому обсяг нової достатньо навіть мінімальний. Якщо згасла лампа тиску оливи, значить її вистачає. Після промивання двигуна та заміни оливи також потрібно дати двигуну трохи попрацювати на холостому ходу. Після всіх цих процедур заливається нову суміш до потрібного об'єму та встановлюється фільтр.

Як варіант, можна відразу замінити масло та фільтр, трохи поїздити і потім ще раз все поміняти, зробити чищення двигуна та заміну масла. Незалежно від того, який метод буде використаний, потрібно завжди стежити за тиском мастила при працюючому двигуні. Особливу обережність слід виявляти, якщо необхідно промити дизельний або наддувний двигун. Не варто замінювати масло без промивання.

Особливості застосування спеціальних рідин та їх ефективність

Якщо думати над тим, чим добре промивати двигун при заміні моторного масла або перед нею, то рекомендують користуватися спеціальним промиванням. Ми вже відповіли на питання чи можна, чи потрібно і чи варто промивати двигун і використовувати спеціальним маслом для промивання (промивкою). Відгуки про таку продукцію переважно позитивні, адже застосування її для промивання двигуна при заміні масла стає простішим завданням, та й ціна на неї доступна. Головне, купити якісну рідину. Якість продукції – важливий елемент, який допоможе транспортному засобу працювати без нарікань.

У продажу можна знайти спеціальні рідини, що позбавляють масляних забруднень. Вони також є чудовою профілактикою від їхньої появи. Вони ефективно видаляють самий бруд і відпрацьовану оливу. Кошти, що використовуються перед заміною масла, містять особливі присадки, що захищають двигун. Серед них є захисні, антикорозійні та інші. Тому, вибираючи рідину такого типу, необхідно враховувати властивості двигуна. Застосування таких концентратів збільшує термін експлуатації змащувальної рідини та захищає масляну систему автомобіля.

Яким промиванням добре промивати двигун і де його краще купити?

Якісну продукцію пропонує наш інтернет-магазин від науково-виробничої компанії "Мегафорс" . Ми пропонуємо якісні промивні концентрати за доступною ціною оптом та в роздріб зі швидкою доставкою у будь-яке місто України. Перед тим як будь-яка одиниця продукції буде запропонована клієнту, вона проходить усі випробування на відповідність до експлуатаційних властивостей. Наша компанія максимально відповідально ставиться до всього виробничого процесу. Вся пропонована нами продукція відповідає затвердженим нормативам та стандартам.

Купувати безпосередньо від виробника завжди вигідно, адже ми знаємо всі особливості пропонованої продукції та за необхідності зможемо забезпечити безкоштовну професійну консультацію. Та й якість продукції можемо гарантувати на 100%. Щоб деталі двигуни не так швидко зносилися, потрібно своєчасно міняти масло не рідше ніж 7500 км і перед цим промивати двигун, використовуючи спеціальні рідини. Використовуються лише інноваційні технології, новітні матеріали та професійний підхід. Це допомагає нам досягти успіху.

Пропонуємо вам відвідати наш інтернет-магазин та ознайомитись з пропозиціями каталогу. У ньому ви знайдете якісну промивну рідину за гарною вартістю. Оплата замовлення здійснюється після його оформлення. Є варіанти безготівкової оплати, використання інтернет-банкінгу або оплата готівкою в момент самовивезення для мешканців Дніпра. Надсилання замовлень здійснюється через поштову службу з понеділка по п'ятницю. Замовлення буде сформовано, відправлено після оплати та прийде до вас протягом 1-3 днів до будь-якого міста України.

Особливості оформлення замовлення у магазині Мегафорс

Вся продукція, представлена ​​в нашому каталозі, має докладний опис властивостей та характеристик. Перед тим, як вибрати необхідну рідину, слід уважно прочитати інформацію про неї. Після вибору потрібно відправити товар у кошик, та продовжити оформлення замовлення. У спеціальній формі потрібно внести електронну пошту, ПІБ та номер телефону одержувача. Також потрібно буде вибрати варіант доставки: самовивіз або відправлення через службу кур'єра на відділення. Тут же пропонується обрати варіант оплати. Після заповнення всіх пунктів потрібно надіслати замовлення на обробку нашим менеджерам та зв'язатися з ними. Ви завжди зможете поставити всі питання, а наші фахівці забезпечать професійною своєчасною консультацією.

Ми постійно вдосконалюємо нашу продукцію, пропонуючи клієнтам кращі можливості для вибору. Висока якість наших матеріалів підтверджується численними позитивними відгуками наших клієнтів, та й нагороди, які ми отримуємо, також свідчать про це. Ви зможете переконатись на особистому досвіді, зробивши у нас покупки. Упевнені, вам дуже сподобається відчутний ефект. Вам більше не потрібно шукати інший магазин, щоб своєчасно купити потрібні автомастила або промивання. Адже все це є у нас за дуже вигідними цінами. Купуючи від виробника, ви значно заощаджуєте бюджет і при цьому отримуєте гарантію якості. Ми намагаємося надати лише найкраще, адже коли клієнт задоволений – це найприємніша наша нагорода та досягнення. Відвідуйте наш сайт та вибирайте першокласну продукцію,

Ми гарантуємо якість, професіоналізм, вільний вибір продукції, різноманітну цінову категорію! Мегафорс – ті, кому довіряють!

 

Останні відгуки
Задати питання
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Іван 19.03.2023
Доброго дня,форд с макс 2004р куплений недавно жере масло, протікання не бачу,спробую замінити масло на 5w40 може і присадку порадити?
Відповідь Мегафорс:

Є підозра, що заміна масла не допоможе. Скоріш за все, надмірна витрата масла виникла по причині зношення ЦПГ. Треба її лікувати. Для цього у нас є ремонтно-відновлююча присадка до масла МЕГАФОРС-двигун. 1 флакон коштує 570 грн, використовується на (до) 5л масла. Вам потрібно 2 -х кратна обробка. Інструкція на сайті. Після вилікування двигуна, рекомендуємо перейти на наше масло SmartOil, яке містить протекторний захист від зношення поверхонь тертя.

Олег 17.03.2023
Можно или нет смешать масло 10w40 и 10w60?
Відповідь Мегафорс:

Смешивать масла можно, если они одного производителя. Как правило, эти масла имеют одну масляную базу и близкие по содержанию пакеты присадок. Если речь идет о смешивании масел разных производителей, да ещё с такой разницей по вязкости, однозначного ответа дать не можем. Попробуйте это выяснить на форумах, посвященных этому вопросу. Не исключено, что у кого-то есть личный опыт.

Виталий 17.03.2023
Здравствуйте, масло для Kia K5 LPI.
Спасибо.
Відповідь Мегафорс:

Если касается нашего масла SmfrtOil, которое содержит протекторную присадку, увеличивающую противоизносные свойства масла в десятки раз, то можете применять его. Желательно использовать масло той вязкости, которая рекомендуется для вашего автомобиля.  Отклонение от мануала, естественно, возможны. Вы это решите сами исходя состояния авто, т.с., из своих соображений.

Мурад 16.03.2023
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, Опель фронтера А, 1997р, 2.2 бензин, на прогрітому двигуні падає тиск масла. Хочу скористатися вашою посадкою і перейти на вашу оливу, підкажіть що заказати?
Відповідь Мегафорс:

Доброго дня. Така ситуація виникає від зношення ЦПГ. Спочатку треба використати відновлюючу присадку МЕГАФОРС-двигун у 2 етапи. Інструкція на сайті. Після циклу обробки двигуна цією присадкою можна переходити до використання нашого масла, яке вміщає уже  протекторну присадку.

Андрей 15.03.2023
Скажите пожалуйста я уже делал двойную обработку двигателя мегафорсом проехал тысячь 30, хочу обработать ещё, есть ли смысл? Всего двигатель прошёл 138 т
Відповідь Мегафорс:

Добрый день. Смысл есть. Будет даже очень хорошо. У Вас движок ещё не загрязнился, после обработки Мегафорсом в двигатель, а слой еще не износился. Состав поправит ту часть слоя, которая нарушилась за 30 т.км. Т.е., до металла ещё далеко, будет всегда истираться только защитный слой. Есть некоторые почитатели МЕГАФОРСа, которые добавляют МЕГАФОРС при каждой замене масла.

Схожі статті
Ремонт трансмісії та двигуна трактора
Ремонт трансмісії та двигуна трактора

Присадка МЕГАФОРС - трудівник полів!Загальновідомо, що техніка у сільських умовах працює завжди в екстрімі. Спека, мороз, дощ, розкислі або курні поля, великі навантаження. Проблеми «жанру» можна пере..

1464
16.07.2021
Все про присадки для двигуна
Все про присадки для двигуна

Все про присадки та ремонт авто без розбирання. У всьому світі з величезною швидкістю зростає онлайн-сервіс покупок та консультацій, Україна не є винятком. Коли у ваших руках є смартфон, планшет аб..

1615
22.07.2021
Присадки у дизель як краще додавати?
Присадки у дизель як краще додавати?

Присадка для солярки – лити чи не лити у дизель?Виробники постійно вдосконалюють дизельні двигуни, проте, незважаючи на старання інженерів, все одно вони більш чутливі до палива, ніж їхні бензинові ко..

2374
27.08.2021