пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-14.00, нд - вихідний

27.07.2021
1705

Рейтинг моторних олив

Гарна олива 10w40, найкраща напівсинтетика: вимоги до продукту

Мастильна рідина потрібна будь-якому двигуну. Масло виконує захисні функції, покриваючи деталі двигуна щільною плівкою, виводить продукти горіння палива та частинки, утворені в результаті тертя, а також відводить тепло, захищаючи двигун від перегріву. Олива з в'язкістю 10w40 використовується всесезонно і користується великою популярністю у споживачів.

Дійсно, якісний продукт повинен відповідати низці вимог: зберігати в'язкість за різних температур, обслуговувати бензинові та дизельні мотори, захищати від передчасного зносу та окиснення деталей.

Олива 10w40 (напівсинтетика) проводиться шляхом змішування синтетичних добавок з мінеральною основою. Переваги цього виду мастильного матеріалу - в тому, що він ефективний для обслуговування як сучасних ДВЗ, так і двигунів старих моделей, значно зношених агрегатів. Найкращі властивості продукції зберігаються на тривалий період експлуатації.

Найкраща напівсинтетична моторна олива 10w40 — вибір, порівняння продуктів

Масло моторне – невід'ємний витратний матеріал у процесі догляду за автомобілем. Довгі роки українські автомобілісти користуються продуктами, які відомі у всьому світі своєю високою якістю та відповідністю стандартам. Рейтинг моторних масел 10w40 , топ 10 кращих продуктів за підсумками 2019 року в Україні, згідно з відгуками автомобілістів, виглядає так:

  • Лукойл;
  • Шелл;
  • ZIC;
  • есе;
  • Next Premium;
  • Маннол;
  • Кастрол;
  • Автомобіль;
  • Равенол;
  • Віско.

Тести для перевірки якості мастильного матеріалу проводять двома способами: лабораторний аналіз із випробуванням на стенді, класифікація за стандартом API. Лабораторні аналізи дають змогу порівняти технічні характеристики продуктів, виявити сильні сторони кожного. Наприклад, масло «Мобіл» вважається найоптимальнішим за в'язкістю. Найбільш економічними визнані марки «Несте» та «Шелл». Всі зазначені продукти відповідають вимогам температурного режиму, властивості тепловідведення, відповідають вимогам екологічного стандарту Євро-5 та Євро-6, а випробування на протизносні якості зазвичай не проводяться.

І варто зважити, що під час тестування матеріали не перевіряють у складних умовах, а система API не враховує специфіки вітчизняних доріг.

Випробування, що проводяться нашою компанією на професійному лабораторному устаткуванні, типу чотирикулькової машини тертя (ЧШМ), так і на демонстраційних машинах тертя, показали, що масла SmartOil мають олійну плівку міцніше в десятки разів у порівнянні з багатьма, навіть такими іменитими оливами.

Тести на зносостійкість масел: https://www.youtube.com/channel/UCvCoyte1kg_04UiwnuXuopA

Де купити напівсинтетичну олію високої якості для українських доріг?

Компанія МЕГАФОРС з 2002 року працює над створенням моторних масел високої якості, які відповідали б не лише міжнародним стандартам, а й українським реаліям. Наша продукція відрізняється унікальним складом та високим індексом в'язкості. Це масло преміум класу, що містить у своєму складі, протизносний модифікатор тертя подвійної дії SmartOil-racing. З нашою продукцією сучасні мотори та зношені двигуни будуть захищені від зносу та перегріву, їхня робота стане продуктивною. Наші олії названі найкращими завдяки надійному ступеню захисту моторів, збільшенню їх експлуатаційного ресурсу в кілька разів, значній економії палива, а отже, і турботі про екологію.

Продукт SmartOil виробництва МЕГАФОРС має попит і чудово підходить для обслуговування ДВС (бензин, дизель). Олію купують власники не лише легкових авто, а й промислового транспорту, сільгосптехніки. Якщо ви бажаєте придбати нашу продукцію, можна це зробити онлайн на сайті. Каталог систематизований, що спрощує пошук, а доставка товару здійснюється у будь-яке місто України у найкоротші терміни.

 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.