пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-15.00, нд - вихідний

27.07.2021
2037

Рейтинг моторних олив

Гарна олива 10w40, найкраща напівсинтетика: вимоги до продукту

Мастильна рідина потрібна будь-якому двигуну. Масло виконує захисні функції, покриваючи деталі двигуна щільною плівкою, виводить продукти горіння палива та частинки, утворені в результаті тертя, а також відводить тепло, захищаючи двигун від перегріву. Олива з в'язкістю 10w40 використовується всесезонно і користується великою популярністю у споживачів.

Дійсно, якісний продукт повинен відповідати низці вимог: зберігати в'язкість за різних температур, обслуговувати бензинові та дизельні мотори, захищати від передчасного зносу та окиснення деталей.

Олива 10w40 (напівсинтетика) проводиться шляхом змішування синтетичних добавок з мінеральною основою. Переваги цього виду мастильного матеріалу - в тому, що він ефективний для обслуговування як сучасних ДВЗ, так і двигунів старих моделей, значно зношених агрегатів. Найкращі властивості продукції зберігаються на тривалий період експлуатації.

Найкраща напівсинтетична моторна олива 10w40 — вибір, порівняння продуктів

Масло моторне – невід'ємний витратний матеріал у процесі догляду за автомобілем. Довгі роки українські автомобілісти користуються продуктами, які відомі у всьому світі своєю високою якістю та відповідністю стандартам. Рейтинг моторних масел 10w40 , топ 10 кращих продуктів за підсумками 2019 року в Україні, згідно з відгуками автомобілістів, виглядає так:

  • Лукойл;
  • Шелл;
  • ZIC;
  • есе;
  • Next Premium;
  • Маннол;
  • Кастрол;
  • Автомобіль;
  • Равенол;
  • Віско.

Тести для перевірки якості мастильного матеріалу проводять двома способами: лабораторний аналіз із випробуванням на стенді, класифікація за стандартом API. Лабораторні аналізи дають змогу порівняти технічні характеристики продуктів, виявити сильні сторони кожного. Наприклад, масло «Мобіл» вважається найоптимальнішим за в'язкістю. Найбільш економічними визнані марки «Несте» та «Шелл». Всі зазначені продукти відповідають вимогам температурного режиму, властивості тепловідведення, відповідають вимогам екологічного стандарту Євро-5 та Євро-6, а випробування на протизносні якості зазвичай не проводяться.

І варто зважити, що під час тестування матеріали не перевіряють у складних умовах, а система API не враховує специфіки вітчизняних доріг.

Випробування, що проводяться нашою компанією на професійному лабораторному устаткуванні, типу чотирикулькової машини тертя (ЧШМ), так і на демонстраційних машинах тертя, показали, що масла SmartOil мають олійну плівку міцніше в десятки разів у порівнянні з багатьма, навіть такими іменитими оливами.

Тести на зносостійкість масел: https://www.youtube.com/channel/UCvCoyte1kg_04UiwnuXuopA

Де купити напівсинтетичну оливу високої якості для українських доріг?

Компанія МЕГАФОРС з 2002 року працює над створенням моторних масел високої якості, які відповідали б не лише міжнародним стандартам, а й українським реаліям. Наша продукція відрізняється унікальним складом та високим індексом в'язкості. Це масло преміум класу, що містить у своєму складі, протизносний модифікатор тертя подвійної дії SmartOil-racing. З нашою продукцією сучасні мотори та зношені двигуни будуть захищені від зносу та перегріву, їхня робота стане продуктивною. Наші оливи названі найкращими завдяки надійному ступеню захисту моторів, збільшенню їх експлуатаційного ресурсу в кілька разів, значній економії палива, а отже, і турботі про екологію.

Продукт SmartOil виробництва МЕГАФОРС має попит і чудово підходить для обслуговування ДВС (бензин, дизель). Оливу купують власники не лише легкових авто, а й промислового транспорту, сільгосптехніки. Якщо ви бажаєте придбати нашу продукцію, можна це зробити онлайн на сайті. Каталог систематизований, що спрощує пошук, а доставка товару здійснюється у будь-яке місто України у найкоротші терміни.

 

Останні відгуки
Задати питання
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Іван 19.03.2023
Доброго дня,форд с макс 2004р куплений недавно жере масло, протікання не бачу,спробую замінити масло на 5w40 може і присадку порадити?
Відповідь Мегафорс:

Є підозра, що заміна масла не допоможе. Скоріш за все, надмірна витрата масла виникла по причині зношення ЦПГ. Треба її лікувати. Для цього у нас є ремонтно-відновлююча присадка до масла МЕГАФОРС-двигун. 1 флакон коштує 570 грн, використовується на (до) 5л масла. Вам потрібно 2 -х кратна обробка. Інструкція на сайті. Після вилікування двигуна, рекомендуємо перейти на наше масло SmartOil, яке містить протекторний захист від зношення поверхонь тертя.

Олег 17.03.2023
Можно или нет смешать масло 10w40 и 10w60?
Відповідь Мегафорс:

Смешивать масла можно, если они одного производителя. Как правило, эти масла имеют одну масляную базу и близкие по содержанию пакеты присадок. Если речь идет о смешивании масел разных производителей, да ещё с такой разницей по вязкости, однозначного ответа дать не можем. Попробуйте это выяснить на форумах, посвященных этому вопросу. Не исключено, что у кого-то есть личный опыт.

Виталий 17.03.2023
Здравствуйте, масло для Kia K5 LPI.
Спасибо.
Відповідь Мегафорс:

Если касается нашего масла SmfrtOil, которое содержит протекторную присадку, увеличивающую противоизносные свойства масла в десятки раз, то можете применять его. Желательно использовать масло той вязкости, которая рекомендуется для вашего автомобиля.  Отклонение от мануала, естественно, возможны. Вы это решите сами исходя состояния авто, т.с., из своих соображений.

Мурад 16.03.2023
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, Опель фронтера А, 1997р, 2.2 бензин, на прогрітому двигуні падає тиск масла. Хочу скористатися вашою посадкою і перейти на вашу оливу, підкажіть що заказати?
Відповідь Мегафорс:

Доброго дня. Така ситуація виникає від зношення ЦПГ. Спочатку треба використати відновлюючу присадку МЕГАФОРС-двигун у 2 етапи. Інструкція на сайті. Після циклу обробки двигуна цією присадкою можна переходити до використання нашого масла, яке вміщає уже  протекторну присадку.

Андрей 15.03.2023
Скажите пожалуйста я уже делал двойную обработку двигателя мегафорсом проехал тысячь 30, хочу обработать ещё, есть ли смысл? Всего двигатель прошёл 138 т
Відповідь Мегафорс:

Добрый день. Смысл есть. Будет даже очень хорошо. У Вас движок ещё не загрязнился, после обработки Мегафорсом в двигатель, а слой еще не износился. Состав поправит ту часть слоя, которая нарушилась за 30 т.км. Т.е., до металла ещё далеко, будет всегда истираться только защитный слой. Есть некоторые почитатели МЕГАФОРСа, которые добавляют МЕГАФОРС при каждой замене масла.