пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-15.00, нд - вихідний

22.11.2016
1132

Тепловозні, електровозні компресори

Компресори на кар'єрному залізничному транспорті відіграють велику роль. З їх допомогою здійснюється розвантаження вагонів думпкарів, завантажених корисними копалинами, зокрема залізною рудою або відвальними гірськими породами. Компресори зазнають високих навантажень, забезпечуючи безперебійну роботу залізничних складів у будь-яку пору року. При зносі циліндро-поршневої групи компресорів, коли падає їх продуктивність, збільшується час розвантаження думпкарів, що у результаті знижує ефективність роботи залізничного складу загалом.
 
Тепловозна
 
Фірмою «Маскарт» проведено випробування присадки (добавки) до мастила «МЕГАФОРС» на тепловозних та електровозних компресорах КТ-6 та КТ-7. Випробування проводилися на ВАТ «інгулецький ГЗК» та ВАТ «Південний ГЗК». У тому й іншому випадку в картер кожного компресора заливався склад "МЕГАФОРС" з розрахунку 40мл на 1л оливи. Зміна продуктивності компресора фіксувалося зміною часу підвищення тиску компресором з 6 до 7 кгс/см 2 . З іншого боку, зміна у роботі компресорів, оцінювалося зі зміни птового навантаження і звукового тиску (шуму).
 
За результатами випробувань було встановлено. Продуктивність компресорів збільшилася (зменшився час підвищення тиску) на 24-48%. Шум компресорів зменшився на 0,7-1,3 dBA. Незважаючи на підвищення продуктивності, споживаний струм не підвищився, що свідчить про зниження тертя як на робочих поверхнях циліндро-поршневої, так і кривошипо-шатунної групи компресорів, оброблених складом «МЕГАФОРС».
 
Тепловозна
 
Тепловозна
 
Тепловозна
Останні відгуки
Задати питання
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Іван 19.03.2023
Доброго дня,форд с макс 2004р куплений недавно жере масло, протікання не бачу,спробую замінити масло на 5w40 може і присадку порадити?
Відповідь Мегафорс:

Є підозра, що заміна масла не допоможе. Скоріш за все, надмірна витрата масла виникла по причині зношення ЦПГ. Треба її лікувати. Для цього у нас є ремонтно-відновлююча присадка до масла МЕГАФОРС-двигун. 1 флакон коштує 570 грн, використовується на (до) 5л масла. Вам потрібно 2 -х кратна обробка. Інструкція на сайті. Після вилікування двигуна, рекомендуємо перейти на наше масло SmartOil, яке містить протекторний захист від зношення поверхонь тертя.

Олег 17.03.2023
Можно или нет смешать масло 10w40 и 10w60?
Відповідь Мегафорс:

Смешивать масла можно, если они одного производителя. Как правило, эти масла имеют одну масляную базу и близкие по содержанию пакеты присадок. Если речь идет о смешивании масел разных производителей, да ещё с такой разницей по вязкости, однозначного ответа дать не можем. Попробуйте это выяснить на форумах, посвященных этому вопросу. Не исключено, что у кого-то есть личный опыт.

Виталий 17.03.2023
Здравствуйте, масло для Kia K5 LPI.
Спасибо.
Відповідь Мегафорс:

Если касается нашего масла SmfrtOil, которое содержит протекторную присадку, увеличивающую противоизносные свойства масла в десятки раз, то можете применять его. Желательно использовать масло той вязкости, которая рекомендуется для вашего автомобиля.  Отклонение от мануала, естественно, возможны. Вы это решите сами исходя состояния авто, т.с., из своих соображений.

Мурад 16.03.2023
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, Опель фронтера А, 1997р, 2.2 бензин, на прогрітому двигуні падає тиск масла. Хочу скористатися вашою посадкою і перейти на вашу оливу, підкажіть що заказати?
Відповідь Мегафорс:

Доброго дня. Така ситуація виникає від зношення ЦПГ. Спочатку треба використати відновлюючу присадку МЕГАФОРС-двигун у 2 етапи. Інструкція на сайті. Після циклу обробки двигуна цією присадкою можна переходити до використання нашого масла, яке вміщає уже  протекторну присадку.

Андрей 15.03.2023
Скажите пожалуйста я уже делал двойную обработку двигателя мегафорсом проехал тысячь 30, хочу обработать ещё, есть ли смысл? Всего двигатель прошёл 138 т
Відповідь Мегафорс:

Добрый день. Смысл есть. Будет даже очень хорошо. У Вас движок ещё не загрязнился, после обработки Мегафорсом в двигатель, а слой еще не износился. Состав поправит ту часть слоя, которая нарушилась за 30 т.км. Т.е., до металла ещё далеко, будет всегда истираться только защитный слой. Есть некоторые почитатели МЕГАФОРСа, которые добавляют МЕГАФОРС при каждой замене масла.