пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-14.00, нд - вихідний

22.11.2016
764

Нове обладнання

 
Нове обладнання
 
ВАТ «Верстатобудівний завод «ВЕРКОН», що випускає металообробні верстати, автомати не зміг зробити сертифікацію за стандартом «Євро-3» через рівень шуму, що не відповідає санітарним нормам. Навіть нове обладнання відновлення періодично потребує. І в цьому переважно допомагає якісне мастило.
 
Фірма «Маскарт» надала заводу присадку (добавку) до мастила «МЕГАФОРС» для випробування в 2-х верстатах ПАБ-350, призначених для обробки кілець підшипників діаметром до 500 мм.
 
Склад «МЕГАФОРС» додавався до системи змащування верстатів. Для поновлення взяли відносно нове обладнання. Перед застосуванням складу «МЕГАФОРС» вимірювався рівень шуму, що становить 87,1 дБА. Після напрацювання верстатами по 20 годин шум знизився до 83,0 дБА, що стало відповідати санітарним нормам.
 
Окрім зниження шуму, за допомогою складу «МЕГАФОРС» було виключено проблему в механізмі подачі заготівлі. Цей механізм збоїв через те, що рідина, яка охолоджувала різець, вимивала в ньому мастило. Через це відбувалося його заклинювання. Відновлення нового обладнання проходило швидко. Після застосування консистентного складу "МЕГАФОРС" заклинювання в механізмі подачі заготовок не відбувалося.
 
Нове обладнання
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.