пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-14.00, нд - вихідний

22.11.2016
818

Експлуатація підшипників кочення з обводненим мастилом

Попадання води в підшипники є однією з найпоширеніших причин їхнього передчасного виходу з ладу та значного скорочення терміну експлуатації. Компанія ТОВ «ТПГ Альбатрос», (Дніпро) використовує спецнасоси ГР 160 та СД 220/22.5, в яких мастило підшипників піддається обводненню, через специфічні умови роботи. У вигляді експерименту було проведено тестову обробку підшипників спеціальним складом «МЕГАФОРС». Цей захід відчутно вплинув на поліпшення на експлуатаційні характеристики підшипників.
 
При використанні стандартного мастила експлуатаційний термін підшипників насоса ГР 160 досягав не більше 28-35 робочих діб. Вода, що потрапляє в мастило, призводила до надмірного зношування через вимивання мастила. Для мінімізації впливу води до основного мастила підшипників №46312 було додано інноваційний склад «МЕГАФОРС». На один підшипник витратили 0,5 кг складу. Співвідношення складу «МЕГАФОРС» та мастила Літол-24 витримали у рівних частках (1:1). Обробка підшипників добавкою «МЕГАФОРС» продовжила термін експлуатації підшипників утричі.

 

 ТПГ «Альбатрос»

«ТПГ «Альбатрос»,

У разі насоса СД 220/22.5 його підшипники на стандартному мастилі мали термін експлуатації не більше 3-х місяців. Виною цьому була знову ж таки вода. Тому і в цьому випадку використали аналогічну добавку "МЕГАФОРС". Для тесту було обрано 3 підшипники №318. На кожен підшипник використовували по 0.5 кг складу «МЕГАФОРС», при цьому порожнє місце в корпусі заповнили мастилом Літол-24. Такий комплекс заходів дав наступний результат: за 6 місяців експлуатаційні характеристики підшипника кочення відповідали робочим нормам. Це говорить про те, що термін служби підшипника збільшено не менш ніж у 2 рази.
 
«ТПГ «Альбатрос»

 Акт 2
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.