пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-14.00, нд - вихідний

22.11.2016
731

Підшипники ковзання маховика пільгерстану

 Гарячекатані безшовні труби великого діаметру виробляються на прокатних агрегатах, обладнаних пільгерами (пільгерстанами). Внаслідок ударного впливу великої потужності на розжарену заготовку утворюється труба. Енергію удару забезпечує потужний маховик, який встановлений на 2-х опорах-підшипниках ковзання.
 
Махрові пільгестани
 
 
Температура в одному з підшипників ковзання маховика вагою 100т (пільгерстану №2, трубопрокатного цеху №4, ВАТ «Інтерпайп НТЗ») почала перевищувати допустиму.
 
З метою зниження температури підшипника ковзання до допустимих значень, фірмою «Маскарт» було проведено обробку підшипників пільгерстану складом «МЕГАФОРС». При цьому в систему мастила, об'ємом 1300л, було додано 50л присадки (добавки) до мастила «МЕГАФОРС». Крім того, на шийку валу, якою він спирався на підшипник ковзання, що гріється, був нанесений склад «МЕГАФОРС» в концентрованому вигляді. Товщина шару 2-3мм.
 
Після обробки підшипникового вузла складом "МЕГАФОРС", температура в ньому знизилася до робочих показників. Підшипниковий вузол, оброблений складом «МЕГАФОРС», пропрацював більше 4,5 років без аварійних зупинок.
 
 
Махрові пільгестани
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.