пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-14.00, нд - вихідний

22.11.2016
735

Ремонт зубчастої втулки шпинделя

Зубчасто-валкові муфти трубопрокатного агрегату ТПА-80 працюють у важких умовах, що обумовлює їх малий термін служби. Наприклад, термін служби зубчасто-валкової муфти шпинделя приводу безперервного стану цього агрегату не перевищує 2-х місяців. Це пов'язано з тим, що муфта розташована в зоні розжареного металу і для охолодження вона постійно поливається водою. Вода, природно, вимиває мастило, що призводить до інтенсивного зношування зубів муфти.
 
Зубчаста втулка шпинделя
 
Фірма «Маскарт» провела випробування присадки (добавки) до мастила «МЕГАФОРС» на цій муфті.
Перед початком випробувань на зуби муфти було нанесено штатне мастило з додаванням присадки «МЕГАФОРС» у співвідношенні 2:1. Товщина шару, що наноситься 1-2мм.
 
Випробування показали, що зношування зубів муфти знизилося більш ніж у 2 рази.
 
Після проведеного експерименту було застосовано присадку «МЕГАФОРС» на всіх 32-хзубчасто-валкових муфтах агрегату ТПА-80. За час експлуатації ТПА-80 протягом року відбулося скорочення витрати муфт у 3, 2 рази.
 
Для регулярного застосування присадки (добавки) «МЕГАФОРС» у трубопрокатних агрегатах ТПА-80 та ТПА-120 була розроблена фірмою «Маскарт» спеціальна інструкція, затверджена ВАТ «Дніпропетровський трубопрокатний завод».
 
Зубчаста втулка шпинделя
 
Зубчаста втулка шпинделя
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.