пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-15.00, нд - вихідний

22.11.2016
1122

Ремонт та відновлення зубчастої муфти МЗ-3

Зубчасті муфти - це пристрої, які дозволяють передавати момент, що крутить, з одного валу на інший. Вони також компенсують радіальне, осьове та кутове зміщення цих валів. Такі муфти є поширеними вузлами у всіх видах техніки і відносяться до досить надійних зчленування. Однак, в окремих випадках зубчасті муфти, з використанням штатного мастила, не можуть забезпечити довгостроково безперебійну роботу механізмів.
 
Зубчаста муфта
 
 
Так, термін служби муфти МОЗ-3 проміжних валів редукторів переукладача труб у цеху No5 ВАТ «Інтерпайп НТЗ» становив трохи більше 2-х місяців. На цій муфті було проведено випробування противозносного мастила «МЕГАФОРС».
 
Випробування розпочалися 01.04.08г. Муфта МОЗ-3, де розпочато випробування була нової, т.к., раніше вже пропрацювала у виробничому циклі протягом місяця. Ще до випробувань, муфту вилучили, розібрали і прочистили від мастила. Товщина шару мастила на зубах становила 1-2мм. Витрата композиції склала всього близько 0,1 кг.
 
Після складання муфти розпочато її експлуатацію як виконання виробничої програми. Оброблена мастилом МЕГАФОРС муфта МОЗ-3 безаварійно відпрацювала додатково більше 3-х років.
 
Зубчаста муфта
 
Зубчаста муфта
 
Зубчаста муфта
 
 
Влітку 2008 року
 
на комбінаті «Запоріжсталь» застосували «МЕГАФОРС» на деталях електромостового крана,
Останні відгуки
Задати питання
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Іван 19.03.2023
Доброго дня,форд с макс 2004р куплений недавно жере масло, протікання не бачу,спробую замінити масло на 5w40 може і присадку порадити?
Відповідь Мегафорс:

Є підозра, що заміна масла не допоможе. Скоріш за все, надмірна витрата масла виникла по причині зношення ЦПГ. Треба її лікувати. Для цього у нас є ремонтно-відновлююча присадка до масла МЕГАФОРС-двигун. 1 флакон коштує 570 грн, використовується на (до) 5л масла. Вам потрібно 2 -х кратна обробка. Інструкція на сайті. Після вилікування двигуна, рекомендуємо перейти на наше масло SmartOil, яке містить протекторний захист від зношення поверхонь тертя.

Олег 17.03.2023
Можно или нет смешать масло 10w40 и 10w60?
Відповідь Мегафорс:

Смешивать масла можно, если они одного производителя. Как правило, эти масла имеют одну масляную базу и близкие по содержанию пакеты присадок. Если речь идет о смешивании масел разных производителей, да ещё с такой разницей по вязкости, однозначного ответа дать не можем. Попробуйте это выяснить на форумах, посвященных этому вопросу. Не исключено, что у кого-то есть личный опыт.

Виталий 17.03.2023
Здравствуйте, масло для Kia K5 LPI.
Спасибо.
Відповідь Мегафорс:

Если касается нашего масла SmfrtOil, которое содержит протекторную присадку, увеличивающую противоизносные свойства масла в десятки раз, то можете применять его. Желательно использовать масло той вязкости, которая рекомендуется для вашего автомобиля.  Отклонение от мануала, естественно, возможны. Вы это решите сами исходя состояния авто, т.с., из своих соображений.

Мурад 16.03.2023
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, Опель фронтера А, 1997р, 2.2 бензин, на прогрітому двигуні падає тиск масла. Хочу скористатися вашою посадкою і перейти на вашу оливу, підкажіть що заказати?
Відповідь Мегафорс:

Доброго дня. Така ситуація виникає від зношення ЦПГ. Спочатку треба використати відновлюючу присадку МЕГАФОРС-двигун у 2 етапи. Інструкція на сайті. Після циклу обробки двигуна цією присадкою можна переходити до використання нашого масла, яке вміщає уже  протекторну присадку.

Андрей 15.03.2023
Скажите пожалуйста я уже делал двойную обработку двигателя мегафорсом проехал тысячь 30, хочу обработать ещё, есть ли смысл? Всего двигатель прошёл 138 т
Відповідь Мегафорс:

Добрый день. Смысл есть. Будет даже очень хорошо. У Вас движок ещё не загрязнился, после обработки Мегафорсом в двигатель, а слой еще не износился. Состав поправит ту часть слоя, которая нарушилась за 30 т.км. Т.е., до металла ещё далеко, будет всегда истираться только защитный слой. Есть некоторые почитатели МЕГАФОРСа, которые добавляют МЕГАФОРС при каждой замене масла.