пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-14.00, нд - вихідний

22.11.2016
995

Зубчаста муфта МОЗ-3

Зубчасті муфти - це пристрої, які дозволяють передавати момент, що крутить, з одного валу на інший. Вони також компенсують радіальне, осьове та кутове зміщення цих валів. Такі муфти є поширеними вузлами у всіх видах техніки і відносяться до досить надійних зчленування. Однак, в окремих випадках зубчасті муфти, з використанням штатного мастила, не можуть забезпечити довгостроково безперебійну роботу механізмів.
 
Зубчаста муфта
 
 
Так, термін служби муфти МОЗ-3 проміжних валів редукторів переукладача труб у цеху No5 ВАТ «Інтерпайп НТЗ» становив трохи більше 2-х місяців. На цій муфті було проведено випробування присадки (добавки) мастила «МЕГАФОРС».
 
Випробування розпочалися 01.04.08г. Муфта МОЗ-3, де розпочато випробування була нової, т.к., раніше вже пропрацювала у виробничому циклі протягом місяця. Ще до випробувань, муфту вилучили, розібрали і прочистили від мастила. Товщина шару мастила на зубах становила 1-2мм. Витрата композиції склала всього близько 0,1 кг.
 
Після складання муфти розпочато її експлуатацію як виконання виробничої програми. Оброблена складом МЕГАФОРС муфта МОЗ-3 безаварійно відпрацювала додатково більше 3-х років.
 
Зубчаста муфта
 
Зубчаста муфта
 
Зубчаста муфта
 
 
Влітку 2008 року
 
на комбінаті «Запоріжсталь» застосували «МЕГАФОРС» на деталях електромостового крана,
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.