пн-пт 10:00-16:00, сб 10.00-14.00, нд - вихідний

22.11.2016
1125

Відновлення паливного насосу високого тиску присадками Мегафорс

Компанія «Мегафорс» виготовила стенди для відновлення ТНВД та їх плунжерних пар. Також стенди використовуються для очищення двигунів форсунок. Під час роботи цього стенду, до дизеля додається присадка «МЕГАФОРС», проганяється по замкнутому циклу через форсунки за допомогою приводу електродвигуна. Під час дії стенду відбувається реставрація форсунок. Також стенд допомагає відновити плунжерні пари паливної системи дизеля.
 
 
Національний науковий центр «Інститут механізації та електрофікації сільського господарства» Академії Аграрних Наук України спільно з фірмою «Маскарт» провели експеримент із відновлення ТНВС НД 22/6. Були проведені виміри технічних характеристик ТНВД перед його накаткою на стенді. Фірма» «Маскарт» накотила ТНВД на своєму стенді. Потім в інституті було здійснено повторні виміри.
 
Результати випробувань показують, що використання присадки «МЕГАФОРС» підвищило продуктивність ТНВД: при пуску в 18,5 разів, в режимі максимального моменту, що крутить, в 1,8 разів, в стандартному робочому режимі - в 8,6 разів.
 
 
 
 
 
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.