Доброго дня. Дякуємо за відгук.
Присадка - це не "жива вода" із казки. Вона працює 100%, але її дія не завжди відчувається. Це може бути пов'язане з декількома причинами:
1. Великим зношенням і тому, нарощеного слою може бути недостатьно для вирішення проблеми;
2. Проблема, яка виникла, не пов'язана зі зношенням механізмів двигуна чи трансмісії - і тому не може бути, взагалі вирішена за допомогую присадок.
3. Присадку треба, обов'язково, використовувати по інструкції. Після першої обробки треба проїхати не більше 1000 км і замінити масляний фільтр, або повністю зробити заміну оливи (це важливо, тому що накопичений шлам у фільтрі може зашкодити двигуну) і потім додати другу порцію присадки.
Дякуємо за відгук