Костя
29.11.2024
50мл. на 3 литра масла в коробке , мало будет ? В коробке присутствует вой на 2, 3, 4, передаче
Доброго вечора.Так, 50 мл буде замало, 100 мл буде в самий раз!
Сергей
27.11.2024
Рекомендую!!!! Мав лт 35, почала 4 передача гаркати, залив дану присадку для КПП, проїхав 1600 км, передачі стали плавно включатися, ще раз рекомендую присадки даної фірми
Дякуємо за відгук
Роман М.
16.11.2024
З оливою цього бренду вже проїхав більше 10 000 км без нарікань. Рекомендую всім!"
Іван
13.11.2024
Раніше не довіряв присадкам, але цей продукт мене переконав. Помітний позитивний ефект! Рекомендую
І дякую за знижки для військових!
І дякую за знижки для військових!