Бесплатная доставка от 3000 грн до 30 кг ! Знижки для військових


Костя 29.11.2024
50мл. на 3 литра масла в коробке , мало будет ? В коробке присутствует вой на 2, 3, 4, передаче

Доброго вечора.Так, 50 мл буде замало, 100 мл буде в самий раз!

Сергей 27.11.2024
Рекомендую!!!! Мав лт 35, почала 4 передача гаркати, залив дану присадку для КПП, проїхав 1600 км, передачі стали плавно включатися, ще раз рекомендую присадки даної фірми

Дякуємо за відгук

Аркадий 18.11.2024
Антифриз - качество супер. Правда дороговато. Но купил попробовать, т.к. заливал другой фирмы, то он быстро помутнел и все покрылось белым налетом. А с антифризом этой фирмы все прекрасно.

Дякуємо за відгук

Роман М. 16.11.2024
З оливою цього бренду вже проїхав більше 10 000 км без нарікань. Рекомендую всім!"
Іван 13.11.2024
Раніше не довіряв присадкам, але цей продукт мене переконав. Помітний позитивний ефект! Рекомендую
І дякую за знижки для військових!

Подписка на новости