Андрій
15.10.2024
Спробував цю оливу, використовував перший раз - все супер. Додатково додавав присадку для відновлення, бо пробіг вже великий. Машина стала набагато менше брати масла. До того доливав постійно 600-800 мл через кожні 1000 км.
Дякуємо за відгук. Радимо при наступній заміні оливи ще раз додати присадку для відновлення МЕГАФОРС, витрата оливи може повністю припинитися.
Анастасія
15.10.2024
Дуже сподобалася олива цього виробника, проїхала від заміни до заміни, нічого не доливала. Дякую
Віталій
29.09.2024
Доброго дня, чи можна залити цю присадку в механічну кап? В мене є один флакон 100мл для автомат коробки а в мене механічна зараз можу я її залити чи треба для інша присадка? Фіат пунто 1,2 двіжок в коробці масла 1,6літри входить!
Доброго дня. В присадці для відновлення АКПП і для відновлення Трансмісії (МКПП) використовується різна основа,тому використовувати не радимо! В вашому випадку вам потрібна присадка для відновлення трансмісії (МКПП). Для 1,6 літра масла вистачить 50 мл присадки!
Валерій Іванович
27.09.2024
Використовував в свій мотоцикл,гарне мастило. Рекомендую
Дякуємо за відгук.
Андрей
26.09.2024
Добрый день, через 300 км примерно перестало выть,неожиданно),нужно заливать остальные пол флакона?
Доброго дня. Так,заливайте!