Доброго дня. Дякуємо за відгук
Доброго дня.Нема впевненості, що присадка допоможе. Скоріш за все, як кажуть механіки, причина механічна. Їм, все ж таки, видніше.
Спасибі за відгук. Щоб щось відповісти, треба нам знати обставини використання нашої продукції. Цікавлять такі питання:
1. Який автомобіль і який рік виробництва?
2. Бензиновий чи дизельний?
3. Який пробіг?
4. Які були проблеми з двигуном? Докладно про проблеми.
5. Згідно з інструкцією ви заливали присадку, в вашому випадку, один раз, 2 рази, 3 рази?
6. Який пробіг авто після початку використання присади і загальний пробіг після закінчення повного циклу (циклів) обробки?
7. Перед заливанням нашої присадки, чи були уточнені такі показники:
- якщо був капітальний ремонт, то який пробіг після ремонту;
- яка компресія у циліндрах;
- який тиск оливи в двигуні в холодному і прогрітому стані;
- який шум двигуна у Дб у добре прогрітому стані (робоча температура);
- які витрати оливи на 1000км пробігу.
8. Після заливання присадки, по яких показниках, із приведених вище, ви зробили висновок про неефективність нашої продукції?
З повагою. Будемо спілкуватися і розставляти усі крапки над Ї. Не виключаємо, що може бути ваша правда.
Дуже приємно за Ваш відгук. Звертайтесь з любих питань, стосовно вашого автомобіля! Дякуємо)