Бесплатная доставка от 3000 грн до 30 кг ! Знижки для військових


Вадим 25.09.2024
Гарного дня, дякую за консультацію і швидку доставку.

Доброго дня.Дякуємо за відгук,звертайтесь.

Сергій 25.09.2024
Гарне масло,без нарікань.

Доброго дня. Дякуємо за відгук

Роман 20.09.2024
Доброго дня. Підскажіть допоможе ця присадка bmw x2 акпп гідротрансформатор, 8 ступка, по помилках пише пропуски муфти гідро трансформатора, а в подальшому перегрів мастила . Була коробка в ремонті, гідро трансформатор замінили, нічого не змінилося сказали що більш за все десь мікро тріщина у блоці. Пробіг 55 тис .

Доброго дня.Нема впевненості, що присадка допоможе. Скоріш за все, як кажуть механіки, причина механічна. Їм, все ж таки, видніше.

Андрій 13.08.2024
Заказав, були такі хлалебні відгуки, залив все по інструкції, але нічого не допомогло. Дарма тільки гроші викинув

Спасибі за відгук. Щоб щось відповісти, треба нам знати обставини використання нашої продукції. Цікавлять такі питання:

1. Який автомобіль і який рік  виробництва?

2. Бензиновий чи дизельний?

3. Який пробіг?

4. Які були проблеми з двигуном? Докладно про проблеми.

5. Згідно з інструкцією ви  заливали присадку, в вашому випадку, один раз, 2 рази, 3 рази?

6. Який пробіг авто після початку використання присади і загальний пробіг після закінчення повного циклу (циклів) обробки?

7. Перед заливанням нашої присадки,  чи були уточнені такі показники:

- якщо був капітальний ремонт, то який пробіг після ремонту;

- яка компресія у циліндрах;

- який тиск оливи в двигуні в холодному і прогрітому стані;

- який шум двигуна у Дб у добре прогрітому стані (робоча температура);

- які витрати оливи на 1000км пробігу.

      8.  Після заливання присадки,  по яких показниках, із приведених вище, ви зробили висновок про неефективність нашої продукції?

            З повагою. Будемо спілкуватися і розставляти усі крапки над Ї. Не виключаємо, що може бути ваша правда.

Сергій 12.08.2024
Купував масло 5 w30 і дві присадки в масло остався задоволений дякую за консультацію і підбір. Рекомендую.

Дуже приємно за Ваш відгук. Звертайтесь з любих питань, стосовно вашого автомобіля! Дякуємо)

Подписка на новости