Отзывы
Доброго дня!
Якщо перший етап відновлення двигуна вже виконаний присадкою MEGAFORCE, не рекомендуємо промивати маслосистему засобами, що містять ревіталізанти інших виробників (зокрема XADO).
Такі промивки працюють за іншою трибологічною технологією і можуть знизити ефективність курсу MEGAFORCE між етапами. Прямої шкоди двигуну не буде, але результат другого етапу може бути слабшим.
Правильно: звичайна заміна оливи та фільтра або нейтральна промивка без трибологічних добавок, після чого — другий етап MEGAFORCE за інструкцією.
Доброго дня Максим. Ми не радимо додавати,змішувати присадки,тим паче як що вони різнотипні! Може бути конфлікт присадок,зниження ефективності,погіршення стану оливи!
Перший був 07 жовтня
Проїхав 1 000 км, як по інструкції,
13 листопада
Змінив мастило повністю, та замінив фільтр
Залив присадку повторно( другий цикл).
По лампі масла, на холодну не горить зовсім, на гарячу підмігує
Жор масла став менший, на скільки не скажу, но проїхав 400 км, після заміни масла, по щупу, ще поки на той же метке, коли і заливали.
Головне, що помітив, коли піднимаєшься на горку під нагрузкою, з вихлопної труби практично не димить,
до присадки під нагрузкою був дим з вихлопної.
Загалом - присадка точно працює, та точно допомагає - результат видно вживу.
Проїду 5 000 км , подивлюся.
Можливо і третій раз залити?
Доброго дня, Олег. Дякуємо, що написали, це дуже важливо для тих автовласників які ще не знайомі з нашою продукцією. Трейтій раз можна залити, при значному ізносі ми дуже часто це рекомендуємо.
Віктор, дякуємо за відгук!!!
- 07 жовтня залив присадку 100 мл (обєм масла 4-4.5 літри).
Підігрів присадку, розмішав повністю весь осадок(який на дні флакону)
Перше враження - лампа тиску масла при повному нагріви двигуна, почала моргати!!!
До цього лампа просто горіла на холостих обертах.
Через 1 000 км зроблю повторний залив.
Для общого інфо : АВТо DACIA SANDERO -1.2. пробіг авто - 440 000 км. Розхід масла був 1 літр на 1 000 км ( далі буду дивитися, та додам ще декілька відгуків)
Велике ДЯКУЮ. за детальну інформацію та інструкцію !
Доброго дня, дякуємо за відгук! Чекаємо разом з Вами гарних результатів!!!