Бесплатная доставка от 3000 грн до 30 кг ! Знижки для військових


Отзывы

Оставить отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Сергій 14.12.2025
Доброго дня,якщо пройшов перший етап відновлення двиг.,і прийшов час замінити оливу для другого етапу,чи можна промити маслосистему очисником Xado red Flush у якому теж міститься ревіталізант?чи не буде конфліктувати?
Ответ Мегафорс:

Доброго дня!
Якщо перший етап відновлення двигуна вже виконаний присадкою MEGAFORCE, не рекомендуємо промивати маслосистему засобами, що містять ревіталізанти інших виробників (зокрема XADO).

Такі промивки працюють за іншою трибологічною технологією і можуть знизити ефективність курсу MEGAFORCE між етапами. Прямої шкоди двигуну не буде, але результат другого етапу може бути слабшим.

Правильно: звичайна заміна оливи та фільтра або нейтральна промивка без трибологічних добавок, після чого — другий етап MEGAFORCE за інструкцією.

МАКСИМ 09.12.2025
Добрий день. Чи можна додавати присадку в оливу в якій вже є інша присадка але яка на мій погляд не працює?
Ответ Мегафорс:

Доброго дня Максим. Ми не радимо додавати,змішувати присадки,тим паче як що вони різнотипні! Може бути конфлікт присадок,зниження ефективності,погіршення стану оливи!

Олег 20.11.2025
Добрий день. Відгук № 2.
Перший був 07 жовтня
Проїхав 1 000 км, як по інструкції,
13 листопада
Змінив мастило повністю, та замінив фільтр
Залив присадку повторно( другий цикл).
По лампі масла, на холодну не горить зовсім, на гарячу підмігує
Жор масла став менший, на скільки не скажу, но проїхав 400 км, після заміни масла, по щупу, ще поки на той же метке, коли і заливали.
Головне, що помітив, коли піднимаєшься на горку під нагрузкою, з вихлопної труби практично не димить,
до присадки під нагрузкою був дим з вихлопної.
Загалом - присадка точно працює, та точно допомагає - результат видно вживу.
Проїду 5 000 км , подивлюся.

Можливо і третій раз залити?
Ответ Мегафорс:

Доброго дня, Олег. Дякуємо, що написали, це дуже важливо для тих автовласників які ще не знайомі з нашою продукцією. Трейтій раз можна залити, при значному ізносі ми дуже часто це рекомендуємо. 


Віктор 26.10.2025
Я мегафорс двигун заливаю у всі свої автомобілі,в цих двигунах в яких я лив мегафорс,пробіг звичайно був більший ніж в інших.Так тепер в мене є експериментальне авто 1984 року,на якому я одинадцять років використовував присадки мегафорс двигун,машина їздила дуже багато,десь приблизно 600тис. кузов вже згнив а моторчік по сьогодення працює як має бути,і при тому всьому я там навідь ще ремонт мотора не робив,все ще в нульових розмірах.Тепер я використовую всі присадки мегафорс,і в мотоциклі,і в квадроциклі,і моторі для човна,і в бензопилі і також в газоно косилці.Рекомендую всім кого знаю а тепер хлопці просять і за кордон привозити і в мотор і КПП,Ів АКПП а також в гідро підсилювач.Одним словом перевірив на своїх машинах десятками років і поки що одні позитивні враження!
Ответ Мегафорс:

Віктор, дякуємо за відгук!!!

Олег  07.10.2025
Добрий день. Відгук № 1
- 07 жовтня залив присадку 100 мл (обєм масла 4-4.5 літри).
Підігрів присадку, розмішав повністю весь осадок(який на дні флакону)
Перше враження - лампа тиску масла при повному нагріви двигуна, почала моргати!!!
До цього лампа просто горіла на холостих обертах.
Через 1 000 км зроблю повторний залив.
Для общого інфо : АВТо DACIA SANDERO -1.2. пробіг авто - 440 000 км. Розхід масла був 1 літр на 1 000 км ( далі буду дивитися, та додам ще декілька відгуків)
Велике ДЯКУЮ. за детальну інформацію та інструкцію !
Ответ Мегафорс:

Доброго дня, дякуємо за відгук! Чекаємо разом з Вами гарних результатів!!!

Подписка на новости