Отзывы
Оставить отзыв
Сергей
12.08.2025
Постоянно пользуюсь только этой продукцией.Мерседес w140.всем советую.
Дякуємо за відгук.
Дмитро
28.07.2025
Чи можна залити в мастило коробки якщо там вже є друга присудка?
Доброго дня. Ні, заливати MEGAFORCE в оливу, в якій вже є інща присадка, не бажано. Ми не можемо точно знати її склад, можливо це може викликати хімічну реакцію, або вони будуть заважати одна одній.
Сергій
12.07.2025
Десь півроку тому почала гудіти КПП ( думаю, що підшіпник первинного валу). 1200 км. назад залив Megaforce, зараз гул набагато зменшився, але повністю не зник. Сьогодні замовив другу порцію, надіюсь повністю зникне. Дякую!!!
Vitaliy
10.07.2025
Доброго вечора, чи підійде дана присадка для audi q5 8r 2012 року, пинок при переході від більшої передачі на меншу
Анатолій
16.05.2025
Дякую виробникам за якісну присадку. Застосував Мегафорс в оливу двигуна 4 роки тому в два етапи. Дигун ауді 2.5 тді на той час з пробігом 280тис.км і через деякий час знизився розхід палива, зник масложор. Легенько і тихше запрацював двигун. Після пробігу 80тис замовив Мегафорс ще на один етап обробки.
Доброго дня, дякуємо за відгук.