Добрий день. При необхідності, як що не повністю зникли шуми, вибрація.. та інші вади, пов'язані зі зношенням, можна додати ще порцію мегафорсу, але не меньше чим через 1,5 тис.км пробігу, після перошого оброблення коробки.
Вопрос можно ли ,какой присадкой, , хоть на 50% восстановить компрессию и давление масла?
Спасибо .
Доброго дня, Ігор. Ви описали типові ознаки,які вказують на зношення двигуна! Радимо Вам використати присадку для відновлення MEGAFORCE-двигун,й пройти 2-х етапну обробку двигуна.Інструкція по використанню є на сайті товару,або зателефонуйте нам. Стосовно компресії по першому циліндру, можливо закоксування або залеглі кільця!! Можна додатково використати Розкоксовувач.
Доброго дня. Наша присадка MEGAFORCE - трансмісія повинна допомогти. Оскільки у коробці уже існує проблема, то можна залити збільшену дозу присадки, ємністю 100мл.
Бо у Вас на ютубу каналах проводите тести де Ви рекомендуєте 5% від об'єму масла.
Доброг дня. Допустима норма присадки від 2 мл до 5 мл на 1 л оливи. Але, хочемо зауважити що, 5 мл використовують, в основному, для досягнення збільшення потужності при спортивному стилі водіння і для прояву скорішого, тимчасового результату (як ви це спостервгали у відеороликах)
В основному 2 - 2,5 мл присадки SMARTOIL RACING на 1л оливи, достатньо для позитивного результату у збереженні двигуна від зношування.