Так, ви можете перейти на масло 5W40, якщо у вашому регіоні така висока температура. Число 40 показує, що температура задовільної експлуатації масла може бути навіть при 40 град. по Цельсію. А ось 30, це тільки до 30. Звичайно, масла витримують і більші температури, але це рекомендації виробника оливи. Рекомендуємо звернути увагу на наші масла SMARTOIL, які у своєму складі мають протизносний модифікатор тертя SMARTOIL RACING. А своє масло рекомендуємо прислати нам по НП для випробування на машині тертя. Для цього нам потрібно усього 40-50мл (пляшечка із-під ліків). За одно випробуємо вашу оливу з нашим модифікатором. Після випробовування ми надішлем вам відеозвіт.
Доброго дня, так можна, та навіть потрібно. Така, комплексна профілактика, не зайва, в середньому, через кожні 10 тис.км пробігу. А активатор-очисник, окремо, можливо використовувати і при кожній заправці із розрахунку 2мл на 1л палива. Сумісне використання активатора-очисника та розкоксовувача тільки підсилює ефект.
Доброго дня. У рідину гідропідсилювача керма рекомендується додати присадку MEGAFORCE для гідропідсилювача
Доброго дня. Для автомобіля ВАЗ буде оптимальним використовувати оливу MEGAFORCE 10W40 PRO.
Доброго дня, Михайло! При другому етапі обробки двигуна присадкою для відновлення MEGAFORCE, однозначно треба використовувати оливу MEGAFORCE PRO, в поєднанні вони дуже гарно працюють, а вже після повної обробки, коли прийде наступна заміна оливи, радимо перейти на нашу оливу SMARTOIL 5W-40, це олива преміум класу яка, в своєму складі містить модифікатор тертя SMARTOIL-RACING, завдяки якому поверхні тертя будуть надійно захищені (за рахунок міцної масляної плівки)