Бесплатная доставка от 3000 грн до 30 кг ! Знижки для військових


Олег 18.06.2024
Вітаю! У мене Камри 40, 2008, пробіг 85000 ( попередній господар мало її експлуатував ) мотор 2AZ FE. використовую масло Toyota 5w30. Чи можу я перейти на масло Toyota ENGINE OIL SYNTHETIC 5w40. Клімат жаркі, літом більше 35 град.?

Так, ви можете перейти на масло 5W40, якщо у вашому регіоні така висока температура. Число 40 показує, що температура задовільної експлуатації масла може бути навіть при 40 град. по Цельсію. А ось 30, це тільки до 30. Звичайно, масла витримують і більші температури, але  це рекомендації виробника оливи. Рекомендуємо звернути увагу на наші масла SMARTOIL, які у своєму складі мають протизносний модифікатор тертя SMARTOIL RACING. А своє масло рекомендуємо прислати нам по НП для випробування на машині тертя. Для цього нам потрібно усього 40-50мл (пляшечка із-під ліків). За одно випробуємо вашу оливу з нашим модифікатором. Після випробовування ми надішлем вам відеозвіт.

Михайло 15.06.2024
Вітаю! Підкажіть будь ласка чи можна використовувати очисник-активатор бензин та розкоксовувач в цілях профілактики? Двигун 1.6,8-ми клап.,інжектор,141000 км пробігу. Я так зрозумів що їх можна використовувати разом,так сказати "в парі". Підкажіть варто чи ні? Чи не буде гірше,чи буде якийсь ефект. Двигун начебто працює добре.

Доброго дня, так можна, та навіть потрібно. Така, комплексна профілактика, не зайва, в середньому, через кожні  10 тис.км пробігу. А активатор-очисник, окремо, можливо використовувати і при кожній заправці із розрахунку 2мл на 1л палива. Сумісне використання активатора-очисника та розкоксовувача тільки підсилює ефект.

Юрій Мазуренко 15.06.2024
Доброго дня, що ви можете порекомендувати у гідро підсилювач керма? ДЯКУЮ.

Доброго дня. У рідину  гідропідсилювача керма рекомендується додати присадку MEGAFORCE для гідропідсилювача

Михайло 14.06.2024
Добрий день! Порадьте будь ласка,у двигун з пробігом 141000 км яку оливу краще залити на другому етапі обробки присадкою для відновлення MEGAFORSE- MEGAFORSE PRO 5W-40 чи може MEGAFORSE PRO 10W-40? Авто ВАЗ 1.6, 8 кл.Дякую.

Доброго дня. Для автомобіля ВАЗ буде оптимальним використовувати оливу MEGAFORCE 10W40 PRO.

Михаил 12.06.2024
Здравствуйте! Есть вопрос. Авто ВАЗ Лада Калина 2007 г.в.,1.6,8-ми клапанная,141000 км пробега,залита присадка МЕГАФОРС в старое масло Shell Helix Ultra 5W40 синтетика,заканчиваю накатывать 1-й этап т.е.положенные 800-1000 км до замены масла. Так вот, хочу попробовать масло продукции МЕГАФОРС.Какое лучше использовать- МЕГАФОРС SMARTOIL 5W-40 (присадка в это масло я так понимаю не нужна) или МЕГАФОРС 5W-40 PRO и залить в него присадку. Как лучше,посоветуйте пожалуйста. Или может какие-то ещё варианты.

Доброго дня, Михайло! При другому етапі обробки двигуна присадкою для відновлення  MEGAFORCE, однозначно треба використовувати оливу MEGAFORCE PRO, в поєднанні вони дуже гарно працюють, а вже після повної обробки, коли прийде наступна заміна оливи, радимо перейти на нашу оливу SMARTOIL 5W-40, це олива преміум класу яка, в своєму складі  містить модифікатор тертя SMARTOIL-RACING, завдяки якому поверхні тертя будуть надійно захищені (за рахунок міцної масляної плівки)

ООО «Мегафорс» ответственно относится к процессу разработки, изготовления и сертификации собственной продукции. Абсолютно все виды присадок в масла и смазки МЕГАФОРС соответствуют технологическим государственным стандартам Украины. Также состав МЕГАФОРС прошел сертификацию в Министерстве здравоохранения Украины и является безопасным средством, которое безвредно как для человека, так и для природы.
 
Нам важно защитить потребителя от подделки и предоставить ему высококачественный товар. При возникновении вопросов при применении составаов  МЕГАФОРС , а также отнсительно их качества, вы можете позвонить, написать на e-mail или посетить наш офис, расположенный на улице Сечевых Стрельцов (Артёма) 43 в Днепре.
 
Мы также есть в социальных сетях ,в том числе в YouTube на канале МЕГАФОРС official.

Подписка на новости