Добрый день.Это износ цилиндров и колец. Скорее всего уже и большой расход масла. Пробовать можно, не исключено, что будет улучшение. Все же, какой расход масла на 1000км и какой пробег авто?
На холодну сильніше на гарячу майже нема
Чи можна її добавити в каністру масла 4 літра розмішати і залити в коробку ?
Lexus gs300
Доброго дня, є впевненість, що шум в коробці припинеться. Як що при прогріві шум зменшується, то це свідчить проте, що природа шуму - це зношення деталей в коробці. Тому, при зменшенні радіального зазору у підшипнику(ах) , після використання присадки MEGAFORCE, шум повинен знизиться або зникнути зовсім.
Так, можливо, перейти на 5w-40. Для зими це навіть краще. Також, при такому великому пробігу, радимо зробити обробку двигура присадкою "MEGAFORCE для відновлення двигуна"
Доброго дня Дмитро. Краще заливати перед заправкою, на 40-60 літрів! Але, можливо і після заправки.
Доброго дня Наталія. Заливайте ту оливу яку рекомендує завод-виробник вашого автомобіля. Оскільки ви викорустовували 5w40 і немає нарікань,використовуйте й надалі,можете розглянути й 5w30- актуально в зимню пору року,легший запуск двигуна за рахунок меншої в"язкості! По в"язкості у нас є вся лінійка олив. Зважаючи на пробіг Вашого автомобіля радимо обробити двигун нашою відновлючою присадкою MEGAFORCE-двигун,яку часто використовують з оливою MEGAFORCE-PRO! Преміум олива SMARTOIL, має в своєму складі присадку (протизносний модифікатор тертя), яка знижує зношення поверхонь тертя у десятки разів,покращує й подовжує термін служби двигуна.