Доброго дня
Руслан.Зважаючи на пробіг автомобіля,й таку витрату оливи,радимо Вам
використати присадку для відновлення Мегафорс -двигун! Обробку потрібно
виконати в 2 етапи згідно інструкціїї,яка вкладена в упаковці,або ознайомитись
на нашому сайті.
Доброго дня. Ми компанія виробник Megaforce. За терміни придатності інших виробників ми не відповідаємо, краще ці питання задавати їм.
Доброго дня. Шумність на холодну може бути по різним причинам! Але в любому випадку, враховуючи вік автомобіля, і те що після останньої обробки присадкою іншого виробника, ви проїхали вже 120000, то зношення захисного слою деталей та вузлів двигуна, відбулося! Обробити двигун вже потрібно. Із нашої продукції бажано використати присадку МEGAFORCE для відновлення двигуна.
В вашу оливу, що у двигуні, додайте один флакон присадки (із розрахунку 1фл=100мл на 5л оливи), через 1 тис.км поміняйте, тільки, масляний фільтр і в туж оливу додайте ще один флакон присадки. Експлуатуйте оливу повний її ресурс.
Димить білим димом, як за правило, коли в циліндр потрапляє антифриз. Перевірте двигун на потрапляння антифризу. А запах горілого масла це вже інша історія. На усякий випадок виясніть (підрахуйте) скільки масла з'їдає автомобіль на 1 тис.км. Крім того, димить постійно так, чи тільки на початку роботи двигуна. Випадок не типовий тому важко сказати. Краще, все ж таки, проконсультуватися у досвідчених механіків, у яких був подібний випадок.
Механики абсолютно правы. При этом износился не только ремень, но и на поверхностях приводных шкивов появились насечки, у которых находится трансмиссионная жидкость. Она есть основной причиной проскальзывания. т.к., жидкость не выжимается между поверхностями трения, а размазывается по всему "больному" участку. В нашей практике были случаи, когда с помощью присадки лечились вариаторы. Нужно в данную жидкость добавить присадку и поездить в щадящем режиме. Не исключено, что натертости (риски, царапины, канавки), если они не критичные, заравняются. Такие случаи уже были.