Але зараз я на Вашому маслі SmartOil, вони не поєднуються між собою.
Чи потрібно додатково промити двигун після масла SmartOil (щоб змити плівку модифікатора тертя) і перед заливкою звичайного оригінального масла? Щоб добавити відновлюючу присадку.
Сподіваюсь, зрозуміли про що я)
Доброго дня. Промивати двигун не обов'язково. Заливайте звичайне масло і додавайте присадку, як ви це написали.
Доброго дня, Олег. Дякуємо за запитання. Так, дійсно - у нас великі плани і вже майже через пару тижнів у нас виходе нова олива , яку можна використовувати в підвісних моторах човнів з водяним охолодженням, але це олива в'язкістю 10W-40, 4T АРI: S L JASO MA2 JASO T903:2016 Біль широкий вибір, обов'язково буде, але з часом.
ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Обробив двигун вашою присадкою. Проїхав 8 тис. км, і замінив на Ваше масло 5w30 SmartOil. Також добавив присадки в паливо (розкоксовувач та активатор).
Проїхав 3 тис. км. Розхід масла залишився (але перші 2 тис в місті взагалі не їло, а 1000км на трасі трохи під'їло - грам 600). Питань до роботи двигуна не має.
Але сьогодні заміряв компресію, і у всіх циліндрах 15-15-15-15.
Вважаю це трохи забагато, адже норма ніби 12-14. Тому тут питання: чи може так вирости компрессія після присадки і на маслі SmartOil? Адже дивно що до присадок і масла було по 13.
Що можете порадити? хотів ще раз обробити двигун вашою присадкою на маслі GM
І можливо перейти на SmartOil 5w40? (і чи треба буде промити двигун перед переходом з 5w30 на 5w40?
Але основне питання щодо компрессії
День добрий. Перш за все, присадка працює, навіть працює дуже гарно. Приведу вам приклад з нашої практики. Багато років тому, у 2006 році, ми купили новеньку Таврію прямо у їх салоні. Таврія була уже інжекторна, тільки появились такі. Заміряли компресію у перший же день. Якщо не помиляюсь, у всіх циліндрах було по 14. Залили присадку, через 1000 км заміряли компресію знову. Компресія підросла у кожному із циліндрів рівно на 1. Тому не дивно, що у вашого авто виникла така ситуація. У нас був "нулячий" двигун, звісно, без витрати масла, а у вашого уже солідний пробіг. Підвищена компресія може бути пов'язана з витратою масла (додатковий шар масла на стінках циліндрів є ущільнювачем). Все ж таки витрата масла не мала, 600мл на 1тис.км. Іще одна обробка присадкою не завадить, можна і на маслі GM. При переході на масло другої в'язкості, мити двигун не обов'язково.
Добрий день Михайло. У нас 2 види олив. Перші це оливи MEGAFORCE PRO, які, як правило, використовуються у відновлювальних цілях у поєднанні з присадкою МЕГАФОРС-двигун. Обидві групи олив мають всю в'язкісну лінійку. З огляду на вік авто, не зайвим буде провести відновлювальний цикл, якщо вже спостерігається чад оливи та зниження компресії,або ізнос ЦПГ. Другі оливи, це SMARTOIL, які забезпечують низьке тертя, отже, є протизносними. Відштовхуйтесь від рекомендацій заводу-виробника, стосовно в'язкості оливи!
Володію автомобілем Форд С-макс 2009 року випуску , маю проблему - виє підсилювач керма. Що можете порадити?
Колір рідини - сірий.
Доброго дня Анатолій. Радимо Вам використати нашу присадку для відновлення ГУР. Зазвичай гідравлічні ATF рідини йдуть трьох кольрів (зелений,жовтий,червоний),різні автомобільні концерни використовують свій колір, щоб відрізнятись, але по суті це тільки барвник. Якщо не помиляємось то оригінальні ATF і гідравлічні рідини Форд, йдуть червоного кольору! Не важливо якого кольору рідина,основний компонент присадки йде скрізь однаковий! Сміливо використовуйте згідно інструкції.