Павло
19.11.2023
Підскажіть будьласка яку оливу лити після 230тис.пробігу двигун дюратек 1.6 бензин(форд фокус 2)
Доброго дня. Краще за все ту, яку рекомендує завод виробник цього авто. Тим не менш, з таким пробігом можна використовувати оливу на слідуючий клас по в'язкості, більш в'язку. Наприклад, з 5w30 перейти на 5w40 чи 10w40.
Євгеній
17.11.2023
Чи можна долити 10w40 до м10г2к
Не рекомендую. М10г2к оливу для важкої дизельної техніки, її називають камазовським. Знаю випадок, коли (жигулівська) олива була додана (камазівська) і утворилася чорна густа жижа. Довелося довго мити двигун. Це з власного досвіду, 1978 рік.
Оксана
15.11.2023
Здравствуйте подскажите пожалуйста в Запорожье актуальный адрес магазина чтобы купить присадку?
Вадим
14.11.2023
Желаю здравствовать, категорически! Опель Астра g ll. Пользуюсь Вашей продукцией очень давно, с 2008 г. Подскажите, с каким индексом лучше залить масло на зиму, 10w40, 5w40? Благодарю за уделённое время.
Звичайно, для зими краще буде масло з індексом "5". Воно більш зимове. Тому 5w40. А 5w30 буде ще краще.
Василь
11.11.2023
Чи можна залити мастило другої марки після пробігу 275 тисяч км на туран 2003 рік 2.0 дизель. Було залито 5w 40 замвнити на 10w 40 нісого неповредить?
Ці оливи однієї групи в'язкості. Відмінність у тому, що з індексом "5" олива краща для експлуатації взимку. Така заміна шкоди не передбачає.