Оливи 5W40 і 10W40 відносяться до однієї в'язкісної групи. Різниця лише в тому, що цифра 5 указує на те, що взимку таку оливу експлуатувати краще. Його границя замерзання нижче.
Для відновлення і подальшого захисту від зношення є сенс вам використати присадку МЕГАФОРС-двигун. Обробити двигун треба у два етапи. Докладніше, як це зробити, указано на нашому сайті і також у інструкціі, яка міститься у кожній упаковці. Після повного курсу "лікування", радимо перейти на нашу моторну оливу SmartOil потрібної вам в'язкості. Ця олива має дуже високий протизносний ефект і буде уже другим рубежем від зношення деталей автомобілю. До речі, оливи 10w40 і 5w40 знаходяться в одній в'язкісній групі, При цьому, 5w40 завідомо краще для зими.
Все наши масла имеют достаточно большой моторесурс. Они не поступаются ресурсом другим маслам. Для убедительности приведу информацию, которая изложена в видеосюжете на нашем канале, где испытывалось масло после пробега 13 тыс.км в дизельной машине. Есть нам известны случаи, когда наши масла хорошо себя вели и при пробегах свыше 15 тыс.км. Как правило, меняйте масло согласно рекомендации завода производителя автомобиля. Это всегда в районе 10 тыс.км.
День добрий. Ці оливи відносяться до однієї в'язкісної групи, на що вказує число 40 після літери W. Числа 5 та 10 це відноситься до використання оливи в холодну пору року. З числом 5 олива краще для двигуна взимку. У цих оливах кращі показники на прокачування (оливи) та прокручування (колінчатого валу). Ці 2 показники є базовими для моторних олив.
Доброго дня. Якщо вибрати масло по виробнику, то краще буде наше, т.я., наше масло краще захищає поверхні тертя від зношення. Якщо орієнтуватися по в'язкості масла, то краще всього буде таке, яке прописане заводом-виробником вашого автомобіля. До речі, у нас є масла усіх в'язкісних груп.