Бесплатная доставка от 3000 грн до 30 кг ! Знижки для військових


Богдан 14.09.2023
Добрий день в мене рено сценік 1.4 бензин 2009.Купив б/у і від тоді заливав 5w30 і зараз пробіг 250000 і проблем ніяких небуло, і мені порекомендували залити 5w40 а знайомі кажуть що воно сильно густе, і хотів би почути вашу відповідь яке краще заливати на такому пробігу. Бо за 2 місяці накатую 10 тис

Добрий день. Можна сміливо використовувати 5W40, з таким уже пробігом. Звертаємо вашу увагу, популярне масло 10W40, його використовують в усіх автомобілях. Ці обидва масла відносяться до однієї в'язкісної групи. Слід зауважити, що взимку 5W30 буде краще, тому що, дійсно, більш рідке.

Володимир 11.09.2023
Добрий день. Авто Шкода Фабія 1, 1,9sdi, хетчбек, 2003 р., 250000 км, зараз залито масло 10W40. Чи можно перейти на 5W40 ?

Доброго дня, так, можна. Масла відносяться до однієї в'язкісної групи. Масла всесезонні. Для зими краще буде 5w40.

Сергій 07.09.2023
Доброго дня. Авто ВАЗ 2107 1,5л об'єм двигуна. Пробіг 165 тис. км. Скільки і яку присадку потрібно додати в оливу? Дякую

В цей двигун, як у інші двигуни ВАЗ (об'єм оливи до 5л), треба до оливи додати 2 флакони присадки МЕГАФОРС-двигун. Це виконується в 2 етапи. Докладну інструкцію можете подивитися на сайті. або прочитати в інструкції, що знаходиться в кожній упаковці.

Олександр 26.08.2023
Добрий день. Хочу у вас придбати масло для авто Фіат Добло 1,9 дизель мультиджет 2009 року. Потрібно 5 літрів. Також ,ще добавку в паливо для чистки форсунок. Будь ласка проконсультуйте. Дякую.

Доброго дня. Краще всього використовувати те масло, яке прописано виробником  автомобілю. Тим не менш, якщо авто уже має ознаки зношення, то можна використовувати більш в'язке масло, наприклад, 10w40, чи 5W40 замість 5w30.

Для очищення паливної системи, в т.ч. форсунок і ПНВТ, використовується присадка до палива МЕГАФОРС-активатор, очисник. Є він для бензину і для дизельного палива. 100мл (1 флакон) на 40-60л палива.

Олег 23.08.2023
Добрий день. Скажіть будь ласка, якщо в двигун залита моторна олива SmartOil 10W-40 чи є сенс добавляти додатково кондиціонер оливи SmartOil-racing? Дякую за відповідь

В оливі, яку ви використовуєте, уже є racing. Тим не менш, додавати його до вказаної оливи можна. Протиріччя немає.

ООО «Мегафорс» ответственно относится к процессу разработки, изготовления и сертификации собственной продукции. Абсолютно все виды присадок в масла и смазки МЕГАФОРС соответствуют технологическим государственным стандартам Украины. Также состав МЕГАФОРС прошел сертификацию в Министерстве здравоохранения Украины и является безопасным средством, которое безвредно как для человека, так и для природы.
 
Нам важно защитить потребителя от подделки и предоставить ему высококачественный товар. При возникновении вопросов при применении составаов  МЕГАФОРС , а также отнсительно их качества, вы можете позвонить, написать на e-mail или посетить наш офис, расположенный на улице Сечевых Стрельцов (Артёма) 43 в Днепре.
 
Мы также есть в социальных сетях ,в том числе в YouTube на канале МЕГАФОРС official.

Подписка на новости