Добрий день. Можна сміливо використовувати 5W40, з таким уже пробігом. Звертаємо вашу увагу, популярне масло 10W40, його використовують в усіх автомобілях. Ці обидва масла відносяться до однієї в'язкісної групи. Слід зауважити, що взимку 5W30 буде краще, тому що, дійсно, більш рідке.
Доброго дня, так, можна. Масла відносяться до однієї в'язкісної групи. Масла всесезонні. Для зими краще буде 5w40.
В цей двигун, як у інші двигуни ВАЗ (об'єм оливи до 5л), треба до оливи додати 2 флакони присадки МЕГАФОРС-двигун. Це виконується в 2 етапи. Докладну інструкцію можете подивитися на сайті. або прочитати в інструкції, що знаходиться в кожній упаковці.
Доброго дня. Краще всього використовувати те масло, яке прописано виробником автомобілю. Тим не менш, якщо авто уже має ознаки зношення, то можна використовувати більш в'язке масло, наприклад, 10w40, чи 5W40 замість 5w30.
Для очищення паливної системи, в т.ч. форсунок і ПНВТ, використовується присадка до палива МЕГАФОРС-активатор, очисник. Є він для бензину і для дизельного палива. 100мл (1 флакон) на 40-60л палива.
В оливі, яку ви використовуєте, уже є racing. Тим не менш, додавати його до вказаної оливи можна. Протиріччя немає.