Бесплатная доставка от 3000 грн до 30 кг ! Знижки для військових


Сергій 04.10.2024
Дякую за відповідь. Маю ше таке питання ,чи можна одночасно використовувати обидві присадки,тобто розкоксовувач в дизпаливо і для відновлення двигуна в оливу. В любому випадку буде заміна оливи. Дякую
Доброго дня, так. Можна використовувати розкоксовувач і присадку для відновлення двигуна одночасно. Присадка для відновлення заливається в двигун, в моторну оливу, а розкоксовувач в паливний бак, одна одній вони не заважатимуть.
Сергій 03.10.2024
Доброго дня. Рено Кенго 2010 1.5 dci 90 к.с. Заливаю Elf 5w-30 Розхід масла 250-300 на 1000 км. Порадили замінити масло на 5w-40. думаю ще до цього додати присадку.Яка ваша буде порада.дякую

Доброго дня, Сергій. Можна і замінити оливу на 5W-40. але це, скоріш за все, суттево не змінить ситуацію. Росхід оливи на 1000 км ще не дуже великий і це дуже добре, але це свідчить проте що зношення по ЦПГ вже є. Машина 2010 року, думаю пробіг уже не маленький. Наша порада, перш за все, обробити двигун присадкою для відновлення "MEGAFORCE - двигун" Вона відновить поверхні двигуна, які вже зазнали зношення і розхід оливи суттево зменшиться, чи взагалі припиниться. А далі, по результату, будете дивитися яку оливу використовувати.

Борис 30.09.2024
Доброго дня!
З якою періодичністю, профілактично, обробляти КПП?
КПП не гула.
Після першої обробки проїхав 32000.

Доброго дня Борис. Доцільно повторювати обробку після кожної заміни трансмісійної оливи (приблизно на 50-60 тис. км, коли утворений захисний шар ще не повністю зносився).

Олег 23.09.2024
А если бензиновая машина Хендай Акцент 2008 года ездит на газу. Есть ли смысл чистить присадкой?

Доброго дняВід згорання бензину, дизелю чи газу на стінках блоку циліндрів, поршнях і клапанах утворюються вуглецеві відкладення - суміш нагару смол, лаків і сажі. Це сприяє його зносу,падає компресія,та веде до інших негативних наслідків! Також накопичюються сажесті відкладення в вихлопному тракті! Тому ми радимо використовувати Розкоксовувач, для запобігання негатиивного впливу шкідливих відкладень,бруду,нагарів тощо...Крім цього рекомендуємо пройти обробку нашою відновлюючою присадкою Мегафорс-двигун,крім процесу відновлення на першому етапі обробки,відбувається ще й очищення двигуна від бруду,нагарів,сажі...

Иван 21.09.2024
в мост с общим объемом 0,5 - 0,6 литра пробег 210тис 50мл можно заливать или лучше меньше?

Доброго дня,Можете сміливо заливати 50 мл.

ООО «Мегафорс» ответственно относится к процессу разработки, изготовления и сертификации собственной продукции. Абсолютно все виды присадок в масла и смазки МЕГАФОРС соответствуют технологическим государственным стандартам Украины. Также состав МЕГАФОРС прошел сертификацию в Министерстве здравоохранения Украины и является безопасным средством, которое безвредно как для человека, так и для природы.
 
Нам важно защитить потребителя от подделки и предоставить ему высококачественный товар. При возникновении вопросов при применении составаов  МЕГАФОРС , а также отнсительно их качества, вы можете позвонить, написать на e-mail или посетить наш офис, расположенный на улице Сечевых Стрельцов (Артёма) 43 в Днепре.
 
Мы также есть в социальных сетях ,в том числе в YouTube на канале МЕГАФОРС official.

Подписка на новости