Доброго дня, Сергій. Можна і замінити оливу на 5W-40. але це, скоріш за все, суттево не змінить ситуацію. Росхід оливи на 1000 км ще не дуже великий і це дуже добре, але це свідчить проте що зношення по ЦПГ вже є. Машина 2010 року, думаю пробіг уже не маленький. Наша порада, перш за все, обробити двигун присадкою для відновлення "MEGAFORCE - двигун" Вона відновить поверхні двигуна, які вже зазнали зношення і розхід оливи суттево зменшиться, чи взагалі припиниться. А далі, по результату, будете дивитися яку оливу використовувати.
З якою періодичністю, профілактично, обробляти КПП?
КПП не гула.
Після першої обробки проїхав 32000.
Доброго дня Борис. Доцільно повторювати обробку після кожної заміни трансмісійної оливи (приблизно на 50-60 тис. км, коли утворений захисний шар ще не повністю зносився).
Доброго дня. Від згорання бензину, дизелю чи газу на стінках блоку циліндрів, поршнях і клапанах утворюються вуглецеві відкладення - суміш нагару смол, лаків і сажі. Це сприяє його зносу,падає компресія,та веде до інших негативних наслідків! Також накопичюються сажесті відкладення в вихлопному тракті! Тому ми радимо використовувати Розкоксовувач, для запобігання негатиивного впливу шкідливих відкладень,бруду,нагарів тощо...Крім цього рекомендуємо пройти обробку нашою відновлюючою присадкою Мегафорс-двигун,крім процесу відновлення на першому етапі обробки,відбувається ще й очищення двигуна від бруду,нагарів,сажі...
Доброго дня,Можете сміливо заливати 50 мл.