Дброго дня. Так, можна. Одне другому не завадить.
Правильніше за все, рекомендується заливати у любий автомобіль ту оливу по в'язкості, яку рекомендує завод-виробник автомобіля. Наші оливи, торгівельної марки SMARTOIL, мають усю в'язкісну лінійку по SAE. Звісно, що наші оливи у своєму складі мають високоефективну присадку проти зношення, що збільшує ресурс двигуна. Яку з олив по в'язкості ви використаєте, вирішуйте самі. Як найбільше, у сучасні автомобілі заливають оливу 5W30. Можна також і 5W40, якщо авто уже з солідним пробігом.
Доцільно заливати у любий автомобіль ту оливу по в'язкості, яку рекомендує завод-виробник автомобіля. Наші оливи, торгівельної марки SMARTOIL, мають усю в'язкісну лінійку по SAE. Звісно, що наші оливи у своєму складі мають високоефективну присадку проти зношення, що збільшує ресурс двигуна. Яку з олив по в'язкості потрібно вам, вирішуйте самі, керуючись досвідом, все ж таки 200 тис. км пробігу. Як найбільше, у такі автомобілі, якщо з наших олив, заливають оливу SMARTOIL 5W30. Можна також і густішу, зважаючи на пробіг, 5W40.
Добрый день.Можно, только зачем?
Доброго дня. Доцільно заливати у любий автомобіль ту оливу по в'язкості, яку рекомендує завод-виробник автомобіля. Наші оливи, торгівельної марки SMARTOIL, мають усю лінійку в'язкостей по SAE. Звісно, що наші масла у своєму складі мають високоефективну присадку проти зношення, що збільшує ресурс двигуна. Яку з олив потрібно вам, вирішуйте самі, керуючись досвідом. Звичайно, напівсинтетика має більшу в'язкість в порівнянні з синтетикою. Можна враховувати і це, зважаючи на солідний пробіг автомобіля.