5w30 стала під їдати
Доброго дня. Доцільно заливати ту оливу по в'язкості, яку рекомендує завод-виробник автомобіля. Наші оливи, мають усю в'язкісну лінійку по SAE. Але потрібно розуміти з якої саме причини почало під'їдати масло!? Як що це стосується зношення ЦПГ,то радимо пройти курс відновлення нашою присадкою Мегафорс-двигун.А потім можете перейти на нашу моторну оливу SMARTOIL потрібної вам в'язкості.Ця олива має дуже високий протизносний ефект і запобігає зношенню деталей автомобіля.
Доброго дня. Доцільно заливати ту оливу по в'язкості, яку рекомендує завод-виробник автомобіля.Скоріш за все це 10W40 або 5W40! Наші оливи, мають усю в'язкісну лінійку по SAE.
У вашому випадку для
відновлення і подальшого захисту від зношення ЦПГ, є сенс використати присадку
МЕГАФОРС-двигун яка добре поєднуюється з нашою оливою MEGAFORCE-PRO!
А чи є у вас розкоксовувач який заливається у масло двигуна?
Добрий вечір. Ні, такого продукту не має. Наша присадка MEGAFORCE в двигун, на першому етапі застосування працює як очисник.
Доцільно заливати у любий автомобіль ту оливу по в'язкості, яку рекомендує завод-виробник автомобіля. Наші оливи, торгівельної марки SMARTOIL, мають усю в'язкісну лінійку по SAE. Звісно, що наші оливи у своєму складі мають високоефективну присадку проти зношення, що збільшує ресурс двигуна. Яку з олив по в'язкості потрібно вам, вирішуйте самі. Як найбільше, у автомобілі з великим пробігом, рекомендують використовувати оливи з в'язкістю 40, якщо з наших олив, то можна примінити оливу SMARTOIL 5W40, або SMARTOIL 10W40
Доцільно заливати у любий автомобіль ту оливу по в'язкості, яку рекомендує завод-виробник автомобіля. Наші оливи, торгівельної марки SMARTOIL, мають усю в'язкісну лінійку по SAE. Звісно, що наші оливи у своєму складі мають високоефективну присадку проти зношення, що збільшує ресурс двигуна. Яку з олив по в'язкості потрібно вам, вирішуйте самі. Як найбільше, у такі автомобілі, якщо з наших олив, заливають оливу SMARTOIL 5W30.