Доброго дня. Витрата оливи не критична. Це 200мл на 1 тис.км з таким пробігом та ще і дизель. Тим не менш, пробіг авто поважний і є сенс обробити двигун присадкою МЕГАФОРС-двигун, яка компенсує зношення на поверхнях тертя. Звичайно, прийдеться доливати оливу по мірі її витрати, поки витрата зменшиться чи зовсім припиниться.
Доброго дня. Судячи з усього, ваш двигун у порядку, якщо додавання 1,5 літра оливи від заміни до заміни це норма. Можете продовжувати заливати, тепер уже, наше масло з тією ж в'язкістю, як і раніше, тобто, SmartOil 5W40. Щоб зрозуміти різницю в захисті від зношення, можете вислати нам зразок масла, яке використовували, на випробування. Ми випробуємо його на машині тертя і знімемо на камеру, та пришлемо вам відео звіт.
Доброго дня. Краще за все, потрібно заливати в двигун оливу з тією в'язкістю, що рекомендує завод-виробник автомобіля. Як за правило, для таких автомобілів рекомендується оливи по SAE 5W30. З урахуванням пробігу, можна перейти і на густіше масло, наприклад, 5W40. Якщо вас цікавить наші оливи з протекторною присадкою, а це захист від зношення, то у нашій лінійці олив SMARTOIL є оливи з такими в'язкостями згідно SAE. Інформація про всі оливи є на нашому сайті.
Добрый день. Да, есть. Залейте 1 флакон (100мл) присадки МЕГАФОРС-трансмиссия.
Доброго дня. Перш за все. Чому ви впевнені, що виникла закоксовка кілець? Розкажіть про прояви поганої роботи двигуна. Крім того, який пробіг автомобіля і скільки оливи спалює двигун за 1000км? Щодо розкоксовки. Можете використати наш засіб МЕГАФОРС РОЗКОКСОВУВАЧ. Він додається до пального в об'ємі 100мл на 40-60 л.